حجم فایل: 363MB نوع : حجمی قیمت: 4,254 ریال افزودن به سبد خرید


ECMAScript 6 آموزش اسکریپت نویسی با

آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6

آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6، یک استاندارد برای زبان های برنامه نویسی است که زبان هایی مانند جاوا اسکریپت بر اساس استاندارد ECMAScript می باشند. این برنامه به منظور استاندارد سازی جاوا اسکریپت و ایجاد پیاده سازی چندگانه مستقل ساخته شده است. جاوا اسکریپت به عنوان یکی از شناخته شده ترین پیاده سازی ECMAScript باقی مانده است، زیرا این استاندارد با دیگر پیاده سازی های شناخته شده مانند JScript و  ActionScript برای اولین بار منتشر شد. ECMAScript معمولا برای اسکریپتهای سمت سرویس گیرنده در وب جهانی استفاده می شود و به طور فزاینده ای برای نوشتن برنامه های کاربردی و سرویس های سرور با استفاده از Node.js استفاده می شود.


ECMAScript 6 آموزش اسکریپت نویسی با1

آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6 - آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6

شما میتوانید در دوره ی آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6 با ویژگی ها و امکانات بیشتر این برنامه آشنا شوید. این دوره نگاهی کوتاه به آخرین ویژگی های ECMAScript 6 می اندازد که این تغییرات باعث می شود جاوا اسکریپت حتی قوی تر و مختصرتر باشد. شما در این آموزش کلمات کلیدی جدید و نحوه عملکرد  شی را بازبینی می کنید سپس به شما نشان داده میشود که نحوه جدید کلاس چگونه می تواند با React ، کتابخانه ی جاوا اسکریپت استفاده شود. شما همچنین می توانید ابزار کامپایل ES6 Babel را بررسی کنید و از بابل برای ایجاد کد ES6 خود با مرورگرهای مدرن استفاده کنید.

آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6 - آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6

ECMAScript 6 ، آخرین نسخه مشخصات برای جاوا اسکریپت می باشد که در این دوره شما استفاده از ویژگی های ES 6 را آموزش میبینید. سپس به سمت جزئیات مربوط به ES 6 و آنچه که آن را شامل می شود پیش میروید. در این آموزش به کلمات کلیدی جدید و اپراتورها پرداخته میشود که می توانند برای ساده سازی کدها استفاده شوند. همچنین به نحوی جدید از عملکرد و شیء نگاه خواهد شد تا به شما در مدیریت دامنه و قابلیت خواندن کمک کند. در نهایت ، شما با نگاهی به نحو آموزش در  ES 6، بلافاصله از کتابخانه ی بسیار محبوب جاوا اسکریپت استفاده خواهید کرد. همه ی موارد این آموزش برای شما آسان خواهد بود بنابراین در آموزش اسکریپت نویسی با ECMAScript 6 نحوه کار کردن با ECMAScript 6 را شروع خواهید کرد.

ECMAScript 6 آموزش اسکریپت نویسی با1

سرفصل های این دوره آموزشی عبارتند از:

-What is ECMAScript

-Transpiling ECMAScript with Babel and Babel-node

-Using the let and const keywords

-Creating strings with template strings

-Enhancing object literals

-Working with ES6 classes and class inheritanceمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه