حجم فایل: 1454MB نوع : حجمی قیمت: 17,039 ریال افزودن به سبد خرید


 NURBS Modeling با Maya محصول Escape Studios

با در نظر گرفتن موفقیت های آکادمی CG،شرکت Escape Studios سعی در تولید نسل جدیدی از گرافیک های کامپیوتری برای فیلم ، تلویزیون ، بازی و تبلیغات دارد.Escape Studios یک مدرسه نیست و به آزمایش تمرینات تئوری نمی پردازد بلکه تاریخچه ی دروس را آرشیو کرده و بر روی نتایج تمرکز می کند و به کاربران یک قانون را آموزش می دهد تا در کوتاهترین زمان به مطالب جامع و عمیقی برسند و در این میان با یک هدف مشخص به کار در کارگاه هایشان بپردازند.
ما به دانشپذیرانمان اطمینان و تجربه کافی برای موفقیت در اعمال گرافیکی کامپیوتری را می دهیم و جهت رسیدن به این موفقیت نیاز به استعداد و تعهد شخصی و مالی ،تصویر سازی قوی و سخت کوشی است و در این راستا Escape Studios ابزار و دانش کافی را به شما می دهدو اینجاست که شما باید آغاز کنید آنچه را که می خواهید.

فلسفه ما:
Domenic Davenport بعد از گرفتن مدرک لیسانس از دانشکده هنر در چلسی به عنوان یک شخص حرفه ای با کار در VFX به عنوان رهبر گروه کار خود را در Glassworks, Double Negative and Me Company آغاز کرد.
طبق تجربیات ما Domenic به کشف چالش های کار هنرمندان جوان با توجه به مهارت های تکنیکی مورد نیاز فعالیتها در این صنعت رسیده است و آموزش گرافیک کامپیوتری با توجه به استانداردهای حرفه ای را دنبال کرده است و خواهان ایجاد تغییرات از طریق پروژه های خودش در محصولات Escape Studios است.
دیدگاه او در Escape Studio این است که مکان های دیگر نحوه آموزش آنها چگونه است و از چه صنایعی استفاده می کنند و در این راستا ما دید خود را گسترده تر کردیم تا فقط به آموزش دانشپذیران در گرافیک کامپیوتری بپردازیم و پیشگامان شرکت Domenic با روح خلاق خود به تعریف مواردی پرداخته اند که کاملا در کار ما مورد نیاز است.
Escape Studios برای آموزش به دانشپذیران خود با استفاده از فلسفه به ارائه ، پیروی ، تسهیل در کلیه جنبه های گرافیک کامپیوتری می پردازد.

Course Breakdown
NURBS Coliseum
NURBS Sandal
NURBS Kettle
(NURBS بازنمائی ریاضی از هندسه سه بعدی جهت توصیف اشکال )

عنوان: NURBS Modeling with Maya
کمپانی: Escape Studios


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مستند گشتاپو
  2. بازی Easter Eggztravaganza 2
  3. کارتون دیوانه بازی در ماداگاسکار
  4. انیمیشن همسایه من Totoro
  5. بازی Trade Mania 2
  6. بازی The Secret of the Nautilus
  7. بازی Virtual Families 2 Our Dream House
  8. بازی Vampire Legends The True Story of Kisolova
  9. بازی Vampire Secrets: Eternal Love
  10. بازی Viking Brothers