حجم فایل: 18534MB نوع : حجمی قیمت: 651,586 ریال افزودن به سبد خرید


 سی شارپ | آموزش سی شارپ پروژه محور

درباره مجموعه سی شارپ | آموزش سی شارپ پروژه محور

زبان های برنامه نویسی به 4 دسته کلی شئ گرا، رویه ای، کاربردی و منطقی تقسیم می شوند که در حال حاضر توجه به برنامه نویسی شئ گرا بیشتر از سایرین است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط مایکروسافت و از فریم ورک .NET مایکروسافت ایجاد و گسترش پیدا کرد و زبان برگزیده مایکروسافت برای ایجاد سیستم عامل ویندوز و ویندوز فون می باشد.. سی شارپ یک زبان چند مدلی است و شامل دستوری، تابعی، عمومی، شئ گرا و جزء گرا است. با توجه به حمایت های مایکروسافت از زبان سی شارپ و ارائه آپدیت های جدید و اضافه کردن قابلیت های جدید  می توان گفت که زبان سی شارپ تمام نشدنی می باشد. از طرفی زبان سی شارپ از لحاظ محبوبیت و کاربردی بودن زبان در رتبه پنجم دنیا قرار دارد. در ایران هم اکثر نرم افزارها و وب سایت های سازمان های دولتی و خصوصی توسط سی شارپ ASP.NET و جاوا پیاده سازی شده است. مجموعه آموزش سی شارپ پروژه محور با بیش از 80 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی صفر تا صد برنامه نویسی با زبان سی شارپ را همراه با پیاده سازی برخی پروژه های کاربردی را به شما علاقمندان ارائه می دهد. در مجموعه سی شارپ | آموزش سی شارپ پروژه محور  در ابتدا شما با مباحث ابتدایی زبان سی شارپ، و مفاهیم ابتدایی و کلی زبان های برنامه نویسی شئ گرا مانند کلاس، حلقه، توابع و غیره آشنا شده و پس از فراگیری کامل مفاهیم و کدهای دستوری سی شارپ در قسمت پروژه های سی شارپ نحوه پیاده سازی دفترچه تلفن، ماشین حساب و دستگاه خودپرداز فروشگاهی و مدیریت حساب بانکی را همراه با اتصال به بانک اطلاعاتی را فراخواهید گرفت.


مجموعه سی شارپ | آموزش سی شارپ پروژه محور برای چه کسانی مناسب است؟
در بین زبان های خانواده C می توان گفت که زبان سی شارپ ساده ترین آنها است و اگر در ابتدای راه یادگیری دنیای بزرگ برنامه نویسی هستید یادگیری زبان سی شارپ می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد. با توجه به اینکه آموزش های مجموعه سی شارپ صفر تا صد این زبان برنامه نویسی را به شما ارائه می دهد می توان آن را برای همه علاقمندان به یادگیری زبان سی شارپ مناسب دانست. همچنین دانشجویان رشته کامپیوتر نیز می توانند با مجموعه آموزش سی شارپ پروژه محور دانش و مهارت خود در این زمینه را افزایش دهند. زبان سی شارپ برای کسانی که می خواهند وارد دنیای بزرگ طراحی نرم افزار شوند بسیار مناسب است.


چرا آموزش سی شارپ پروژه محور را فرا بگیریم؟
زبان سی شارپ یک زبان پویا و به نوعی یک زبان میانبر نیز است یعنی اینکه شما با یادگیری زبان سی شارپ می توانید اپ اندروید، IOS، پیاده سازی وب سایت و سرویس های سمت سرور توسعه بدهید. مایکروسافت با خرید شرکتی به نام زامارین قدم بزرگی در رشد و توسعه زبان سی شارپ برداشت چرا که پس از این می توان به کمک زبان سی شارپ برای دستگاه های اندرویدی و IOS اپلیکیشن تولید کرد. از طرفی دیگر می توان با کمک تکنولوژی ASP.Net با زبان سی شارپ یک وب سایت رسپانسیو، زیبا و بسیار قدرتمند ایجاد کنید. علاوه بر این ها همانطور که گفته شد زبان سی شارپ تحت حمایت کامل مایکروسافت بوده و می توان با کمک سی شارپ نرم افزار های تحت ویندوز و macOS تولید کرد. با توجه به مطالبی که گفته شد می توان این طور جمع بندی کرد که زبان سی شارپ علاوه بر سادگی بسیار قدرتمند بوده به طوریکه می توان با کمک این زبان برای پلتفرم های مختلف، از موبایل تا سرور کد نوشت که این به معنی است که قرار نیست حداقل به این زودی ها زبان سی شارپ از رده خارج شود.

درپایان مجموعه سی شارپ | آموزش سی شارپ پروژه محور چه اتفاقی می افتد؟
مجموعه آموزش سی شارپ پروژه محور در ابتدا شما را با مفاهیم ابتدایی زبان های برنامه نویسی شی گرا و زبان سی شارپ مانند حلقه، شی گرائی، کلاس ها، توابع و غیره آشنا کرده و سپس به آموزش اختصاصی زبان سی شارپ در محیط ویژال استودیو می پردازد و شما در پایان این بخش از آموزش ها تمامی کدهای دستوری لازم و ابزارهای طراحی نرم افزار های مختلف تحت ویندوز با سی شارپ را فراخواهید گرفت. در قسمت پایانی مجموعه آموزش سی شارپ پروژه محور نحوه طراحی دفترچه تلفن، ماشین حساب، طراحی نرم افزار دستگاه خودپرداز فروشگاه و غیره نیز ارائه شده است.


بازارکار سی شارپ
به طور کلی برنامه نویسی بازارکار گسترده و پردرآمدی دارد و شما به عنوان یک برنامه نویس حرفه ای در ایران می توانید به طور میانگین بین یک و نیم تا ده میلیون تومان درآمد داشته باشید. از آنجایی که زبان سی شارپ را می توان روی پلتفرم های مختلف توسعه داد و همانطور هم که پیش از این گفته شد در ایران زبان سی شارپ طرفدار زیادی دارد و بسیاری از نرم افزارهای سیستم های اداری و شرکت های خصوصی با استفاده از سی شارپ پیاده سازی شده است که این موضوع نشان دهنده بازارکار گسترده ی این زبان برنامه نویسی می باشد.

سرفصل های آموزشی مجموعه سی شارپ | آموزش سی شارپ پروژه محور
•    آموزش سی شارپ مقدماتی تا پیشرفته
•    آموزش سی شارپ پروژه محور
•    راه اندازی نرم افزار های ساده و کاربردی تحت ویندوز با سی شارپ
•    طراحی دفترچه تلفن با سی شارپ تحت ویندوز
•    طراحی نرم افزار دستگاه خودپرداز فروشگاه با سی شارپ تحت ویندوزمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مجموعه کتاب های آموزش C#.NET
  2. ویدیوی آموزش برنامه نویسی سی شارپ C# Essential Training