حجم فایل: 5345MB نوع : قیمتی قیمت: 500,000 ریال افزودن به سبد خرید


 ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی

درباره مجموعه ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی

ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی با بیش از 11 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیر نویس فارسی برای تمامی بانوان' >بانوان هنرمند ایرانی و علاقمندان به ترشی به صورت کامل آماده گردیده است. ترشی یکی از اصلی ترین مخلفات خوشمزه، خوش طعم و جدایی ناپذیر سفره ایرانیان است که بیشتر در فصل زمستان و پاییز با انواع غذاها مصرف می شود. اما مصرف ترشی های صنعتی که احتمالا با مواد شیمیایی همراه هستند سلامتی را به خطر می اندازند. بنابراین درست کردن آن در خانه می تواند به سلامتی افراد خانه و همچنین تنوع در ترشی های خانه بیافزاید. شما می توانید با مشاهده مجموعه ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی، نحوه درست کردن انواع ترشی را با ادویه ها و سبزیجات مختلف مانند ترشی مخلوط، لیته و ترشی میوه های مختلف، ترشی تخم مرغ و ترشی های آلمانی و ایتالیایی را بیاموزید و با درست کردن آن ها از دست ساز سالم و خوشمزه خود لذت ببرید. همچنین می توانید با درست کردن این ترشی ها در خانه از آن کسب درآمد کنید.

مجموعه ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی برای چه کسانی مناسب است؟

ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی برای تمامی آشپزها و افراد علاقمند به هنر آشپزی مخصوصاً بانوان' >بانوان هنرمند ایرانی و برای تمامی دانش آموزان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته آشپزی نیز مناسب می باشد. همچنین این مجموعه به صاحبان آشپزخانه ها و رستوران ها در داخل ایران برای تنوع در مخلفات پذیرایی از مشتریان و رونق کارشان و در خارج از کشور برای جذب مشتری بیشتر با ارائه ترشی های خوشمزه و زیبای ایرانی پیشنهاد می شود. علاوه بر این افراد جویای کار علاقمند به هنر آشپزی می توانند با تهیه و یادگیری این مجموعه برای خود کسب و کار خانگی راه بیاندازند و از آن کسب درآمد کنید.

چرا ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی را فرا بگیریم؟

غذا و دسرهای مختلف آن همیشه یکی از مهمترین مسائل در هر خانه و رستوران می باشد. در خانه مزه، سلامتی و طعم خانگی بودن آن بسیار مهم است و در رستوران ها هزینه خرید و خوشمزگی آن اهمیت زیادی دارد. بانوان' >بانوان می توانند با مشاهده این مجموعه ترشی مورد نیازشان را هر زمان که می خواهند خودشان درست کنند و به زیبایی، طعم و رنگ سفره منزلشان بیفزایند و در رستوران ها و آشپزخانه ها صاحبانشان می توانند با یادگیری این مجموعه خودشان ترشی مورد نیازشان را درست کنند که علاوه بر صرفه جویی در هزینه، انواع ترشی ها را برای مشتریانشان عرضه کنند و افراد بیشتری را جذب کنند. افراد جویای شغل نیز میتوانید با فراگیری ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی این هنر را بیاموزند و به افراد و رستوران ها بفروشید.

در پایان مجموعه ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی چه اتفاقی خواهد داد؟

در پایان مجموعه ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی شما با نحوه درست کردن انواع ترشی میوه، ترشی آلبالو، ترشی سیر، ترشی بادمجان، ترشی لیته، ترشی مخلوط، ترشی هویج، ترشی تخم مرغ، ترشی فلفل، ترشی پیاز، ترشی لیمو، ترشی چغندر (لبو)، خیارشور، ترشی خیار، ترشی مارچوبه، ترشی کلم قرمز، ترشی موسیر، ترشی آلمانی و ایتالیایی و ... با ادویه ها، سبزیجات و همراه با روش های مختلف به صورت کامل آشنا می شوید و می توانید ترشی های خوشمزه و متنوعی را در منزلتان و محل کارتان و در هر زمان که خواستید درست کنید. علاوه بر این می توانید با مشاهده این مجموعه ایده بگیرید و با سایر میوه ها و سبزیجات نیز ترشی درست کنید.

بازارکار ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی

امروزه بازار فروش محصولات خانگی، طبیعی و سالم با توجه به استفاده کارخانه ها از مواد شیمیایی و افزایش بیماری ها رونق بسیار خوبی دارد. اغلب مردم سعی می کنند از غذاها و مخلفات طبیعی و خانگی استفاده کنند، اما همه ی افراد وقت درست کردن آن و علاقه به کارهای هنری و آشپزی را ندارند. از این رو شما می توانید با یادگیری هنرهایی مانند درست کردن ترشی و استفاده از میوه های سالم و بالا بردن کیفیت و زیبایی آن ترشیتان را با بازاریابی به صورت خانگی، مستقیم به مصرف کنندگان بفروشید و یا اینکه  به مغازه ها و رستوران ها بفروشید که قطعا در صورت طعم و ظاهری زیبا می توانید به مشتریان بیشتری دست یابید و در ادامه برای خود کارگاه و مغازه فروش ترشی داشته باشید.


سرفصل های آموزشی مجموعه ترشی | آموزش درست کردن انواع ترشی


ترشی آلبالو

ترشی سیر

ترشی بادمجان

ترشی لیته

ترشی مخلوط

ترشی هویج

ترشی تخم مرغ

ترشی فلفل

ترشی پیاز

ترشی لیمو

ترشی چغندر (لبو)

خیارشور

ترشی خیار

ترشی مارچوبه

ترشی کلم قرمز

ترشی موسیر
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه