حجم فایل: 19046MB نوع : قیمتی قیمت: 892,000 ریال افزودن به سبد خرید


 آموزش بافت کیف مکرومه

•درباره مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه

آموزش بافت کیف مکرومه یکی دیگر از مجموعه های وب سایت 118file می باشد که پس از آموزش مکرومه بافی دستبند، در خصوص هنر مکرومه بافی و ویژه بانوان' >بانوان عزیز ارائه شده است. مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه در قالب بیش از 17 ساعت فیلم آموزشی با کیفیت به بافت انواع کیف زنانه با نخ مکرومه می پردازد. مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه تلاش کرده تا نحوه بافت نمونه های جدید و بروزی که در جامعه امروز بیشتر مورد استقبال می باشد را به صورت گام به گام آموزش دهد. در این مجموعه عزیزان با تمام مراحل بافت کیف در مدل های متنوع نظیر کیف ریشه دار، ترکیب مکرومه با چرم و مهره، بافت چند رنگی و همچنین بافت کیف با دسته های چوبی، دوخت آستر و آسترکشی آشنا می گردند. با توجه به این توضیحات آموزش بافت کیف مکرومه یکی از مجموعه های مفید و جامع در زمینه آموزش کیف مکرومه بافی می باشد که انواع گره ها و تمامی نکات لازم برای بافت کیف های زیبا را بیان می کند.
 


•مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه برای چه کسانی مناسب است؟

هنر مکرومه بافی (گره بافی) به دلیل استفاده از نخ هایی با ضخامت و رنگ گوناگون و همچنین تنوع بالای بافت به یکی از هنر های جذاب و موردعلاقه اکثر بانوان' >بانوان تبدیل شده است. در حال حاضر صنعت مد توجه ویژه ای به کیف و سایر بافته های مکرومه دارد به طوریکه برندهای مختلف جهانی نیز از این هنر زیبا غافل نیستند. از طرفی شیوه آموزش در این مجموعه ساده و واضح بوده بطوریکه از اولین گره تا آخرین گره را از نمای نزدیک برای علاقه مندان آموزش می دهد. حتی در مدل هایی که باید نخ به صورت دو رنگ یا همراه با مهره و سایر یراق آلات بکار رود را مرحله به مرحله ارائه می کند. از این رو مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه برای افرادی که مایل به تغییر استایل و تنوع بخشیدن به ظاهر خود بوده، یا آن دسته از کسانی مایلند تا در این رشته هنری با زدن گره های ریز و درشت به کمک دستانشان، اثری زیبا و کاربردی را خلق نمایند مناسب می باشد. از طرفی طیف وسیع نمونه های ارائه شده در این مجموعه باعث شده تا هنرمندان فعال در این رشته، بتوانند از ایده و خلاقیت های موجود در فیلم های آموزشی مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه در جهت پیشرفت هنر مکرومه بافی استفاده کنند.  


•چرا آموزش بافت کیف مکرومه را فرابگیریم؟

انسان همیشه در طول زندگی به دنبال زیباتر کردن ظاهر و محیط زندگی اش بوده و از این رو برای تهیه وسایل و لباس از مواد گوناگونی نظیر چرم، پارچه، حصیر، چوب و سایر مواد استفاده کرده است. این خصوصیت افراد همچنان پابرجاست و باعث شده تا به دنبال آن هنرهای مختلفی ایجاد شود و متناسب با هر دوره زمانی، وسایل گوناگونی تولید کنند. بافت مکرومه که در سال های اخیر با استقبال خوبی مواجه است، توانسته با ایجاد گره توسط قلاب و دست بافته های زیبایی همچون کیف، دستبند، گوشواره، آباژور، لوستر، کمربند، پرده، جعبه تزیینی، کوسن، آویز و تزیینات منزل، نگهدارنده گلدان و دریم کچر جلوه بی نظیری به محیط و وسایل ببخشد. بنابراین کیف مکرومه نمونه ای خاص و متفاوت از سایر مدل های کیف است که مناسب همه اوقات نظیر مجالس، مهمانی و استفاده روزانه می باشد.
 


•در پایان مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

بانوان' >بانوان عزیز با مشاهده کامل ویدیو های آموزش بافت کیف مکرومه از نحوه بافت کیف در مدل و ابعاد گوناگون به همراه تلفیق با مهره، چرم و یراق آلات مطلع می شوند. از آنجاییکه کیف مکرومه با گره های متعدد بافته می گردد باید هنرمند از نوع زدن گره های مختلف به صورت صحیح و هماهنگ آگاه باشد به طوریکه برای ایجاد سوراخ های بزرگ از مقوا کمک گرفته می شود. مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه علاقه مندان را در طی ویدیو های آموزشی با انواع گره بزرگ و کوچک آشنا کرده و طریقه اتصال ریشه و دسته چوبی، ترکیب با مهره، بافت دو رنگ، دوخت آستر و اتصال آن به کیف، سوزاندن انتهای نخ و سایر ترفند ها و نکات آشنا می کند. موارد آموزشی این مجموعه شامل 38 مدل از مجموع کیف پول زنانه، کیف دستی دخترانه، جا موبایلی، بند کیف، کیف دوشی و کوله می باشد که برای هر کدام نمونه های مختلفی همراه با تزیینات گوناگون ارائه شده است.  


•بازارکار مکرومه بافی در ایران

همیشه به مقوله صنایع دستی و فراگیری هنر های از این دست به چشم سرگرمی' >سرگرمی نگاه شده در صورتیکه در سال های اخیر مسئولین و مردم به آن اهمیت ویژه ای داده و همین امر باعث گردیده تا افراد در صورت وجود علاقه و استعداد، به دنبال آموزش هنر دلخواهشان روند و از این طریق صاحب شغل و درآمد شوند. ناگفته نماند که برای موفقیت در رشته هنری، هنرمند باید با توجه به مد حاکم بر جامعه و سلیقه مردم توجه کند. از طرفی در میان هنر ها بعضی از آنها بیشتر مورد استقبال می باشد و طیف وسیعی از مردم و حتی شرکت های صاحب نام در سراسر جهان خواستار نمونه های جذاب و جدید از محصولات صنایع دستی می باشند. مکرومه بافی یکی از همین هنرها است که به دلیل شکل ظاهری گره ها و تولید محصولات متنوع توانسته بیش از پیش در میان  وسایل شخصی و زندگی مردم جای گیرد. در نتیجه مکرومه بافی به دلیل بافت آسان و از سویی گستردگی در نوع محصولات تولیدی می تواند هنرمندان را در مدت کوتاهی با تعداد زیادی مشتری روبرو کند و سپس درآمد ایده آلی حاصل شود.
  


لیست سرفصل های مجموعه آموزش بافت کیف مکرومه عبارتند از:


•کیف دوشی زنانه

•کیف پولی زنانه

•کیف پولی دخترانه

•جا موبایلی

•کیف دستی دخترانه

•کیف دستی زنانه

•کوله پشتی

•کیف مکرومه با بند چوبی

•بند کیف
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش مکرومه بافی دستبند