حجم فایل: 20787MB نوع : قیمتی قیمت: 970,000 ریال افزودن به سبد خرید


 آموزش بافت لباس بچگانه

  • درباره مجموعه آموزش بافت لباس بچگانه

مجموعه آموزش بافت لباس بچگانه به آموزش بافت انواع لباس بچگانه و لباس نوزاد پرداخته است. آموزش بافت تیشرت، شلوار، شلوارک، کلاه، سرهمی، دامن و هودی، همچنین آموزش بافت سوئیشرت و شلوار پیشبندی نوزاد سه ماهه و بافت پلیور نوزاد 6 ماهه بخشی از ویدئوهای آموزشی، آموزش بافت لباس بچگانه می باشد. لازم به ذکر است تمامی ویدئوهای آموزشی، بافت با قلاب را آموزش داده است به جز بافت لباس نوزاد که در لیست سرفصل های آموزشی به آنها اشاره شده است. در تکمیل اطلاعات مربوط به مجموعه آموزش بافت لباس بچگانه باید افزود این مجموعه آموزشی پارت چهارم از دوره آموزش گام به گام بافتنی می باشد و در آینده ای نزدیک پارت های بعدی نیز افزوده خواهد شد.


•مجموعه آموزش بافت لباس بچگانه برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش بافت لباس بچگانه برای کلیه افراد مبتدی که علاقمند به بافت انواع لباس بچگانه می باشند، مناسب خواهد بود. از آنجا که بخش زیادی از آموزش های این مجموعه، آموزش بافت با قلاب می باشد، تسلط کامل افراد به قلاب بافی را می طلبد که مجموعه آموزش مبتدی بافتنی در این راستا کلیه نکات را به شما آموزش خواهد داد.

•چرا هنر بافتنی را بیاموزیم؟

هنر بافتنی را می توان یکی از پرکاربردترین و پر طرفدارترین هنرها در میان بانوان' >بانوان به حساب آورد از اینرو فراگیری این هنر به طور ویژه به  بانوان' >بانوان پیشنهاد می شود. تنها کافیست اصول کار را از طریق مجموعه آموزش بافت لباس بچگانه فرابگیرید، در ادامه از طریق الگوهای بافتنی موجود در این مجموعه و سایر ژورنال های بافتنی می توانید به ارتقاء سطح کاریتان بپردازید که درآمد بیشتری را برایتان به دنبال خواهد داشت.

•بازارکار هنر بافتنی

پیشرفت در هر کاری نیازمند تلاش فراوان و برخورداری از ذهنی خلاق می باشد. هنر بافتنی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اگر به دنبال پیشرفت کاری و کسب درآمد بالا می باشید باید نهایت پشتکارتان را به کار ببندید و علاوه بر فراگیری انواع مدل های بافت پر طرفدار در میان افراد، جدیدترین مدل های روز دنیا را نیز فرا بگیرید. در این صورت شک نکنید در عرض کمتر از یکسال علاوه بر دست یابی به مشتریان دائمی، روز به روز بر تعداد مشتریانتان افزوده شده و حتی می توانید به عنوان مربی آموزشگاه نیز فعالیت کنید. در رابطه با بازار کار هنر بافتنی همین بس که در صورت داشتن مهارت کاری بالا، دیگر نگران یافتن مشتری و کسب درآمد نخواهید بود.

لیست سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش بافت لباس بچگانه عبارتند از:

آموزش بافت تیشرت بچگانه با قلاب

آموزش بافت شلوار بچگانه (2مدل) با قلاب

آموزش بافت شلوارک بچگانه با قلاب

آموزش بافت کلاه بچگانه (3مدل) با قلاب

آموزش بافت سرهمی پسرانه با قلاب

آموزش بافت بلوز دخترانه با قلاب

آموزش بافت سارافون دخترانه (6 مدل) با قلاب

آموزش بافت دامن کوتاه (3مدل) با قلاب

آموزش بافت هودی پسرانه با دو میل

آموزش بافت لباس خواب بچگانه با دو میل

آموزش بافت بوت بچگانه (با دو میل و قلاب) 

آموزش بافت سوئیشرت نوزاد (نوزاد سه ماهه) با قلاب

آموزش بافت شلوار پیشبندی نوزاد (نوزاد سه ماهه) با قلاب

آموزش بافت پلیور نوزاد (نوزاد 6 ماهه) با دو میلویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش بافتنی مبتدی
  2. آموزش بافت دستکش و جوراب
  3. آموزش بافت پانچو
  4. آموزش بافت کلاه و شال گردن