حجم فایل: 59MB نوع : حجمی قیمت: 691 ریال افزودن به سبد خرید


کتاب تقویت مهارت آکادمیک آزمون آیلتس

آیلتس یکی از پرکاربردترین آزمون ها برای مهارت سنجی زبان انگلیسی می باشد. زیرا مدرک این آزمون برای زندگی، تحصیل و کار در 135 کشور جهان کاربرد دارد که توسط متخصصین آزمون های زبان انگلیسی در سرتاسر جهان طراحی شده و تصویری دقیق و عادلانه از مهارت های شما در زمینه زبان انگلیسی ارائه می دهد.

آیلتس انواع مختلفی دارد که هرکدام برای هدف خاصی به کار می رود. رایج ترین نوع آیلتس، فرمت آیلتس آکادمیک است، مناسب برای افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه ها و محیط های علمی را دارند. اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و در یکی از کشورهای انگلیسی زبان را دارید باید در این آزمون شرکت کرده و نمره و سطح درخواستی دانشگاه مورد نظر را مورد توجه قرار دهید.
این آزمون از 4بخش خواندن، شنیدار، نوشتن و مکالمه تشکیل شده است که نمره بندی آن از 0 تا 9 سطح را شامل می شود. نمره قبولی برای این آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح 5، نمره متوسط و 6 به بالا خوب تلقی می شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد، آیلتس با حداقل سطح 7 را می پذیرند.

در این پست وب سایت 118فایل، کتاب Focus.On.Academic.Skills قرار داده شده است.
این کتاب کامل کننده کتاب focus on IELTS coursebook بوده و متشکل از تمرین هایی برای تقویت 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی writing, listening, reading و grammar می باشد. در بخش پایانی این کتاب ایده هایی برای writing و speaking گنجانده شده است.

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.فایل PDF به همراه فایل صوتی
2.اطلاعات در مورد ازمون ایلتس
3.به همراه پاسخ تمرین ها وtranscript فایل های صوتی


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. کاملترین دوره آموزش آیلتس