حجم فایل: 3553MB نوع : حجمی قیمت: 41,637 ریال افزودن به سبد خرید


کاملترین دوره آموزشی CISCO

دوره آموزشی سیسکو که توسط مدرس، Jermey Ciara تدریس شده است باهدف فراهم آوردن دانش و مهارت های شبکه مجازی در دنیای واقعی و در بردارنده VLANs, Routing, تکنولوژی های لایه 2، مراحل یا فازهای متفاوت شبکه و ... می باشد.

داشتن مدرک CCNA بیانگر این مطلب است که شما با تجهیزات و روش های گوناگون برای حفظ امنیت شبکه آشنایی کافی داشته و قادر به شناسایی انواع حملات هکرها به شبکه هستید. با یادگیری دوره CCNA می توانید بلافاصله یک آدمین سیسکو شوید. در واقع به دست آوردن این مدرک تخصصی برای ارتقا مهندسان کامپیوتر امری لازم و ضروری است و در آینده نیز جایگاه شغلی این افراد را دگرگون خواهد ساخت.
دوره آموزشی Cisco for the real world شما را با مفاهیم پایه و کاربردی که در دوره CCNA مطرح می شود آشنا کرده و اصول شبکه را به صورت کاملاً عملی به شما می آموزد. در طول این دوره آموزشی با مفاهیم Rack و Stack آشنا شده و شبکه های مجازی و درخت های پوشا را به طور کامل فرا خواهید گرفت. همچنین می آموزید که چگونه پیکربندی مسیریابی با استفاه از OSPF و EIGRP را انجام دهید.

ای دوره که توسط شرکت سیسکو برگزار می شد شامل سه سطح آشنایی (Associate)، متخصص (professioal) و سطح مهارت عالی (Expert) می باشد. اخذ این مدرک معتبر آینده شغلی شما را متحول خواهد ساخت و شما را به فردی تبدیل خواهد کرد که هر شرکت و موسسه ای به دنبال استخدام اوست زیرا استخدام افرادی که دارنده این مدرک معتبر هستند باعث ارتقا سطح هر موسسه و شرکتی می شود.
اگر به دنبال پیشرفت در زمینه کاریتان هستید این دوره آموزشی را که توسط وب سایت 118فایل برای شما همراهان فراهم گردیده، از دست ندهید.

این دوره آموزشی شامل بخش های زیر است:
- CCNA Labs IntroductionPhase 1 Identifying Requirements, Assembling the Network
-Phase 1 Identifying Requirements, Assembling the Network
-Phase 1 Identifying Requirements, Assembling the Network, Part 2
-Physical Rack-and-Stack
- Logical VLANs and Spanning-Tree
-Logical VLANs and Spanning-Tree, Part 2
-Phase 2 Layer 2 Configuration, Part 1
-Phase 2 Layer 2 Configuration, Part 2
-Phase 2 Layer 2 Configuration, Part 3
- Phase 2 Layer 2 Configuration, Part 4
-Phase 2 Bonus Converting to a Router on a Stick
-Routing Internet Connectivity
-Routing Internet Connectivity, Part 2
-Routing Virtual Private Networks
-Phase 3 Configuring the Internet Connection and VPN Tunnel
-Phase 3 Configuring the Internet Connection and VPN Tunnel, Part 2
و...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه