حجم فایل: 11980MB نوع : حجمی قیمت: 140,391 ریال افزودن به سبد خرید


کارتون ماشا و میشا

کارتون ماشا و میشا

کارتون ماشا و میشا یک انیمیشن کودکانه محصول سال 2009 کشور روسیه است که از محبوب ترین مجموعه انیمیشن های دنیا محسوب میشود. داستان این انیمیشن زیبا دختر بچه ای پرانرژی و بازیگوش در دل جنگل را روایت میکند که تمامی حیوانات جنگل از دست او فراری هستند، زیرا ماشا حیوانات جنگل را مجبور میکند با او بازی کنند. یکی ازاین حیوانات خرس بزرگی است که قبلا درسیرک به عنوان یک آرتیست هنرنمایی میکرده است و اکنون درجنگل زندگی میکند. این خرس مهربان همیشه در مقابل خطرات ناشی از بازیگوشی های ماشا، از او مراقبت انجام میدهد.


کارتون ماشا و میشا - کارتون ماشا و میشا

اما داستان آشنایی ماشا با این خرس مهربان را شما در قسمت اول این مجموعه مشاهده خواهید کرد، روزی ماشا به دنبال یک پروانه ی زیبا به راه افتاده تا این که به داخل جنگل رفته و به یک کلبه ی چوبی برخورد میکند. صاحب کلبه خرس مهربانی می باشد که برای ماهیگری از خانه خارج شده است، ماشا وارد خانه ی خرس میشود و در هین بازی کردن خانه ی خرس را حسابی بهم میریزد و زمانی که خرس بازمیگردد با خانه ی بهم ریخته و ماشا رو به رو میشود. خرس در ابتدا تلاش میکند تا ماشا را از خانه خود دور کند و از دست بازیگوشی های او خلاص شود اما موفق به این کار نشده و درنهایت این دو نفر دوستان صمیمی برای یکدیگر میشوند که در ادامه داستان های زیادی برایشان اتفاق می افتد.


کارتون ماشا و میشا - کارتون ماشا و میشا

مجموعه انیمیشن ماشا و میشا به زبان اصلی یعنی زبان انگلیسی برای شما در این بسته قرار داده شده است که شامل 34 قسمت از کارتون ماشا و میشا می باشد. اگر شما میخواهید لحظاتی شاد را برای فرزندان خود در خانه رقم بزنید این مجموعه ی کارتونی شامل قسمت های زیبا و کمدی زیادی می باشد که تماشای آن برای فرزندان شما پیشنهاد میشود.در انیمیشن ماشا و میشا کاراکترهای انیمیشنی کمدی و بامزه ای وجود دارند که از جمله ی آنها: ماشا دخترکی بامزه و بازیگوش،خرس قهوه ای تنومند و مهربان که بهترین دوست ماشا محسوب میشود،حیوانات اهلی ماشا یعنی یک سگ ، خوک ، بز و تعدادی مرغ که در حیاط خانه ی ماشا زندگی میکنند،حیوانات وحشی که شامل دو سنجاب ، یک خرگوش و تعدادی گرگ می باشند و این گرگ ها با داشتن یک آمبولانس،در بعضی از قسمت های این انیمیشن طبابت نیز انجام میدهند. تمامی قسمت های مجموعه ی ماشا و میشا از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده که شما میتوانید از زیبای های این مجموعه لذت ببرید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه