حجم فایل: 21607MB نوع : قیمتی قیمت: 1,519,000 ریال افزودن به سبد خرید


پیلاتس با دستگاه

درباره مجموعه پیلاتس با دستگاه

پیلاتس مجموعه حرکاتی است که از جاذبه، وزن بدن و دستگاه های مخصوص در جهت افزایش مقاومت، ثبات و قدرت ماهیچه های بدن استفاده می کند. پیلاتس با برقراری ارتباط همزمان بین ذهن و جسم موجب بهبود عملکرد آن ها شده و به مرور زمان موجب افزایش کنترل شما بر روی حرکات و تکنیک تان می شود. تمرینات پیلاتس روی یک تشک (مت) و یا با استفاده از تجهیزات خاصی مانند ریفورمر، کادیلاک، صندلی پیلاتس و... انجام می شود. ژوزف پیلاتس پدید آورنده ی ورزش' >ورزش پیلاتس، در ابتدا لوازم ورزشی خودش را با وصل کردن طناب به تخت های بیمارستان هنگامی که در بیمارستان بستری بود، درست کرد. امروزه تجهیزات پیشرفته ای برای انجام حرکات پیلاتس مانند ریفورمر، کادیلاک، صندلی پیلاتس و استوانه های مخصوص نیز ابداع شده است. وب سایت 118 فایل با مجموعه پیلاتس با دستگاه به شما علاقمندان نحوه استفاده از این دستگاه ها را ارائه داده است. شما در مجموعه پیلاتس با دستگاه ضمن آشنایی با دستگاه های ریفورمر و کادیلاک و نحوه مونتاژ آن ها، با مجموعه تمارین و حرکات پیلاتس که با هر یک از این دستگاه ها انجام می شود را در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته فرا بگیرید. مجموعه پیلاتس با دستگاه با بیش از 44 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی حرکات و تمارین مختلفی که می توان با ریفورمر، کادیلاک، صندلی پیلاتس و لدر برل انجام داد را به شما آموزش داده و شما می توانید با مشاهده هر یک از ویدئو ها همراه با مدرس حرکت مورد نظر خود را انجام داده و به تمرین پیلاتس بپردازید. مجموعه پیلاتس با دستگاه در مجموع بیش از 150 حرکت مختلف مخصوص عضلات شکم، شانه، بازو، ران، باسن، کمر، گردن و تمامی بدن که با استفاده از ریفورمر، کادیلاک، صندلی های پیلاتس و استوانه های مخصوص انجام می شود را به شما ارائه می دهد.


مجموعه پیلاتس با دستگاه برای چه کسانی مناسب است؟
ورزش' >ورزش پیلاتس برای همه افراد در همه سنین، سطح توانایی و تناسب اندام از مبتدیان تا ورزش' >ورزش کاران حرفه ای مناسب بوده و حتی بانوان' >بانوان باردار و سالمندان می توانند با انجام یک سری حرکات سبک به بهبود وضعیت جسمانی خود کمک کنند. پیلاتس علاوه بر اینکه به بهبود وضعیت جسمانی و عضلانی شما کمک می کند می تواند باعث افزایش تمرکز شما شود از این رو بسیاری از شخصیت های معروف از جمله مدونا خواننده، ناتالی کاگلن شناگر معروف آمریکایی، کلر رایت ژیمناسیتک کار بریتانیایی، جنیفر آنیستون بازیگر و... به منظور حفظ توانایی و کارایی شان در بهترین وضعیت، از پیلاتس استفاده می کنند. پیلاتس تنها برای افرادی که فشار خون ناپایدار، فتق یا پارگی دیسک کمر، پوکی شدید استخوان و خطر ایجاد لخته خونی دارند، میتواند خطرناک باشد که توصیه می شود قبل از انجام حرکات به پزشک و مربی خود اطلاع دهید.
مجموعه پیلاتس با دستگاه با ارائه حرکات مختلف با دستگاه های ریفورمر، کادیلاک و... می تواند به کسانی که باشگاه دارند و می خواهند به عنوان مربی در باشگاه ورزشی فعالیت کنند، مفید و آموزنده باشد. همچنین مجموعه پیلاتس با دستگاه را می توان به فارغ التحصیلان رشته های تربیت بدنی، آمادگی جسمانی و... پیشنهاد کرد.

چرا پیلاتس با دستگاه را فرا بگیریم؟
شاید شما هم دلایل مختلفی از قبیل بیماری، کهولت سن، مشغله های امروزی و کمبود زمان را بهانه ای برای ورزش' >ورزش نکردن خود عنوان کنید اما ورزش' >ورزش پیلاتس می تواند شما را قانع کند تا تنبلی را کنار گذاشته و به این ورزش' >ورزش مفید بپردازید. ورزش' >ورزش پیلاتس از کم خطرترین ورزش' >ورزش ها به شمار می رود و کمتر کسی موقع انجام حرکات پیلاتس صدمه می بیند. پیلاتس از نظر فیزیک بدنی شما را در بهترین فرم بدنی قرار داده و از نظر ذهنی و روحی از نظر بسیاری از پزشکان متخصص می تواند تمرکز و آگاهی محیطی شما را افزایش داده و باعث آرامش روحی و خوابی عمیق و راحت برای شما شود. پیلاتس یک تمرین هوازی خیلی موثر برای لاغری نیست اما انعطاف پذیری و انرژی بیشتری به شما می بخشد از این رو برای داشتن کاهش وزنی موثر پیشنهاد می شود که تمرینات پیلاتس را با یک رژیم غذایی سالم و فعالیت های هوازی معمولی مانند دویدن، شنا کردن و دوچرخه سواری ترکیب کرد.
در دنیای ماشینی امروز تقریبا اکثر مردم از درد کمر، گردن و یا سایر عضلات خود رنج برده و بسیاری از آن ها وقت آنچنانی برای رفتن به باشگاه های ورزشی و ورزش' >ورزش کردن زیر نظر یک مربی حرفه ای را ندارند. از این رو مجموعه پیلاتس با دستگاه می تواند با ارائه مجموعه حرکات ورزشی با دستگاه های پیلاتس به شما کمک کند تا در خانه خود به ورزش' >ورزش پیلاتس پرداخته و به بهبود کمردرد و سایر دردهای عضلانی خود کمک کنید.  

درپایان مجموعه پیلاتس با دستگاه چه اتفاقی می افتد؟
در مجموعه پیلاتس با دستگاه شما ضمن آشنایی با ابزار و تجهیزات پیلاتس مانند ریفورمر و کادیلاک و نحوه مونتاژ و استفاده از آن ها با نکاتی در مورد انتخاب یک ریفورمر مطلوب آشنا خواهید شد. همچنین در پایان بخش آموزش حرکات پیلاتس با ریفورمر شما بیش از 80 حرکت از سطح مبتدی تا پیشرفته را می توانید انجام دهید. در این بخش حرکاتی برای تقویت عضلات و ماهیچه های شکمی، پاها، ران، لگن، بازو و... به همراه چندین حرکت کششی نیز ارائه شده است. همچنین در بخش پیلاتس با ریفورمر بعضی حرکات سبک برای سالمندان و افراد ضعیف تر نیز آموزش داده شده است. در مجموعه پیلاتس با دستگاه شما با مجموعه حرکاتی که می توان با صندلی های مخصوص پیلاتس و بشکه های استوانه ای مختص پیلاتس، انجام داد آشنا شده و می توانید با مشاهده هر یک از ویدئوها حرکت مربوطه را انجام دهید. در بخش پایانی مجموعه پیلاتس با دستگاه مجموعه حرکات پیلاتس با کادیلاک نیز ارائه شده است که شما در این بخش با بیش از 30 حرکت پیلاتس آشنا خواهید شد.


بازار کار پیلاتس با دستگاه
پیلاتس علاوه بر اینکه می تواند یک مکمل برای ورزشکاران حرفه ای باشد می تواند یک روش تمرینی کامل برای همه افراد در سنین مختلف باشد. تصوری که امروزه از ورزش' >ورزش پیلاتس در جامعه وجود دارد این است که ورزش' >ورزش پیلاتس مختص بانوان' >بانوان بوده و آقایان به سراغ این ورزش' >ورزش نمی روند اما این یک تصور بسیار اشتباه بوده و به همین دلیل هم مربیان مرد ورزش' >ورزش پیلاتس در ایران بسیار کم می باشد. از این رو شما می توانید با فراگیری تمامی حرکات ارائه شده در مجموعه پیلاتس با دستگاه به یک مربی نیمه حرفه ای در زمینه پیلاتس تبدیل شده و به فعالیت در این زمینه بپردازید.

سرفصل های آموزشی مجموعه پیلاتس با دستگاه
•    ابزار و تجهیزات
•    پیلاتس با ریفورمر
•    صندلی پیلاتس
•    پیلاتس با بشکه های مخصوص
•    کادیلاکمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه