حجم پکیج: 30320MBقیمت: 1,383,900 ریال افزودن به سبد خرید


پکیج آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی

پکیج آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی

آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی به بیان مطالب مهم، نکات حائز اهمیت، فرمول ها، تصاویر نمونه کار و ... می پردازد. امروزه در زیبا سازی اماکن با آمدن روش های گوناگون، شاهد مکان هایی با ظاهری چشمگیر می باشیم به طوریکه در کنار زیبایی از مقاومت و ویژگی های خوبی نیز برخوردار می باشند. یکی از روش های جدید برای بهبود قسمت های مختلف فضای داخلی استفاده از اپوکسی می باشد. پوشش های اپوکسی به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش، نفوذ ناپذیری مایعات، عدم ترک خوردگی، طول عمر بالا و موارد بسیار دیگر مورد توجه همگان قرار گرفته و در اکثر مکان ها نیز به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گیرد.


پکیج آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی

آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی در پارت نخست خود "آموزش اجرای کفپوش اپوکسی" به بیان فرمول مقدار مصرف مواد برای تعیین ضخامت کفپوش اپوکسی می پردازد و از آنجایی که اپوکسی به روش های گوناگون قابل اجرا می باشد، از این رو توضیحات جامعی را در مورد اپوکسی سه بعدی، کفپوش اپوکسی رنگ و کفپوش اپوکسی دکوراتیو ارائه می کند. آموزش اجرای کفپوش اپوکسی توسط ویدیو های با کیفیت و جامع در رابطه با اپوکسی بر روی کابینت و کانتر آشپزخانه و پوشش اپوکسی برای کف، شما را با نحوه انجام کار و نکات مهمی آشنا می سازد. در اکثر موارد برای انجام هر کاری نیازمند لباس و وسایل مخصوصی می باشیم که اپوکسی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اپوکسی کاران باید از ابزار و کفش های میخی مخصوصی استفاده نمایند. ماده اصلی اپوکسی توانایی ترکیب با رنگ را دارد در نتیجه می توان در کفپوش ساختمان هایی نظیر هتل، رستوران، آمفی تأتر، سالن های ورزشی از طرح ها و رنگ های گوناگون استفاده نمود.

پکیج آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی

 اپوکسی کار برای اجرای طرح های رنگی در کنار اطلاع از نحوه کار و همچنین تسلط بر آن باید از ذوق و سلیقه نیز بهره مند باشد تا بتواند طرحی متناسب با مکان انتخاب و سپس اجرا کند. آموزش اجرای کفپوش اپوکسی شما را با طریقه ایجاد طرح های گوناگون بر روی سطوح مختلف آشنا می سازد به گونه ای که با مشاهده این ویدیو ها می توانید بدون نگرانی در کمترین زمان همانند آنها را ایجاد کنید.


 

پکیج آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی

آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی در پارت دوم "آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی" به موضوع کفپوش اپوکسی به طور ویژه پرداخته و آموزش اپوکسی برای کف گاراژ، روی سنگ، روی سرامیک را ارائه می کند. حتی برای تعمیر سطوح می توان از اپوکسی استفاده نمود که آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی نیز این مطلب را طی چند ویدئو پوشش داده است. در ادامه شما با نحوه نصب اپوکسی، نصب خلاقانه آن و همچنین نکات کاربردی این کار آشنا می گردید. در بین کفپوش های اپوکسی، کفپوش سه بعدی از زیبایی منحصربفردی برخوردار است که بسیار پرطرفدار می باشد. از این رو آموزش کفپوش سه بعدی به صورت جامع نمونه های فراوان این نوع اپوکسی را به همراه فیلم های بسیاری در رابطه با نحوه اجرای آن ارائه کرده است. معرفی بهترین مدل های کفپوش سه بعدی در سال 2018 و کفپوش سه بعدی در حمام از مطالب آموزش کفپوش سه بعدی می باشد. همانطور که در بالا بیان شد کفپوش اپوکسی را می توان در بخش های مختلف ساختمان استفاده نمود از این رو آموزش کفپوش سه بعدی نمونه های فراوان و زیبایی را از کفپوش های مختلف اپوکسی در قالب ویدیو و تصویر گردآوری کرده است.


پکیج آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی

 آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی در پارت سوم خود "آموزش دیوارپوش اپوکسی" به اجرای اپوکسی بر روی دیوار پرداخته و نحوه انجام آن را به همراه نکات کاربردی برای علاقه مندان به این حرفه ارائه کرده است. افراد می توانند پس از آشنایی با اپوکسی و فراگیری نحوه انجام کار و همچنین نکات مربوطه، وارد این زمینه و کسب درآمد از این طریق گردند. آموزش دیوارپوش اپوکسی مطالب مفیدی در رابطه با کفپوش اپوکسی برای کف، کف گاراژ و زیرزمین، نصب مرحله به مرحله اپوکسی، کفپوش سه بعدی، آموزش طرح مرمر بر روی کف چوبی، فرمول های اپوکسی، اپوکسی بر روی دیوار و کانتر را ارائه می کند. همانگونه که در اجرای اپوکسی بر روی کف می توان از طرح های گوناگون استفاده نمود، اجرای اپوکسی بر روی دیوار نیز همانند کف بوده و طرح های زیبایی را می توان ایجاد کرد. بدین صورت با دیوارپوش اپوکسی کلیه عیوب و ترک های دیوار از بین رفته و جلوه خاصی به آن می بخشد. یکی از بخش هایی که اپوکسی بر روی آن بسیار مورد اجرا قرار می گیرد، کانتر می باشد که آموزش دیوارپوش اپوکسی با ارائه ویدیو های مختلف، کلیه اصول به همراه طرح های مختلف اپوکسی بر روی کانتر را به صورت گام به گام آموزش می دهد. آموزش اجرای کفپوش و دیوارپوش اپوکسی و سه بعدی با دارا بودن سه پارت شما را با کلیه مطالب نظیر شیوه انجام کار، طرح های مختلف، فرمول اپوکسی و نکات حائز اهمیت بسیار آشنا می سازد به گونه ای که با مشاهده این آموزش برای ورود به حرفه اپوکسی و انجام آن به بهترین نحو آماده می شوید. 
لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش اجرای کفپوش اپوکسی
  2. آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی
  3. آموزش دیوارپوش اپوکسی