حجم فایل: 5877MB نوع : قیمتی قیمت: 551,000 ریال افزودن به سبد خرید


پرورش میل ورم

درباره مجموعه پرورش میل ورم

میل ورم، لارو یک نوع سوسک به نام سوسک تاریکی که منبع غنی از پروتئین، انواع مواد معدنی همچون کلسیم، فسفر، آهن و غیره می باشد و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای مکمل های پروتئینی برای تغذیه انواع پرندگان، ماهیان، حیوانات خانگی و حتی خود انسان ها باشد که البته مصرف میل ورم در ایران بیشتر برای تغذیه ماهیان، پرندگان و حیوانات خانگی است. همچنین میل ورم در کشور های اروپائی، امریکایی و آسیای شرقی و جنوب شرقی علاوه بر موارد ذکر شده برای مصرف انسان ها نیر به کار می رود که فرصت خوبی برای صادرات این نوع کرم از ایران به این کشورهای مصرف کننده می باشد. چرخه زندگی میل ورم از تولد تا مرگ در سه مرحله طی می شود. حدود چهار تا چهارده روز طول می کشد تا  تخم های سوسک ماده به کرم میل ورم تبدیل شوند سپس بعد مدتی به شفیره تبدیل شده و با گذشت شش الی هجده روز به سوسک تبدیل می شوند. سرعت تکثیر کرم میل ورم، بازگشت سرمایه آن و سرمایه اندک از مهم ترین دلایلی است که پرورش میل ورم را مورد توجه بسیاری قرار داده است.

میل ورم را می توانید در انباری خانه ی خود هم پرورش دهید چرا که این نوع کرم در دمای اتاق یعنی 21 تا 24 درجه سانتی گراد با یک رطوبت نسبی خوب می تواند به رشد و نمو خود ادامه دهد. به طور کلی پرورش میل ورم کار آنچنان مشکل و ریسک پذیری نیست و تنها شما با یادگیری اصول پرورش میل ورم و یافتن بازار هدف خود می توانید به فعالیت در این کسب و کار پرداخته و به درآمد خوبی برسید.

مجموعه پرورش میل ورم با بیش از 5 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تمامی اصول پرورش میل ورم را به شما ارائه می دهد. شما در مجموعه پرورش میل ورم ضمن آشنایی کامل با میل ورم، چرخه زندگی آن، شرایط مطلوب دمایی و رطوبتی برای پرورش و غیره نحوه پرورش میل ورم، نگهداری و رسیدگی به آن ها، فرآوری، بسته بندی و فروش میل ورم و غیره را فرا خواهید گرفت.


مجموعه پرورش میل ورم برای چه کسانی مناسب است؟
آموزش پرورش میل ورم از جمله کارهایی می باشد که با هزینه اندکی میتوانید به سود های قابل توجهی دست یابید . پرورش میل ورم را می توانید از خانه خود در یک فضای کوچک آغاز کنید که کار بسیار آسان و بدون دردسری می باشد. مجموعه آموزش پرورش میل ورم قدم به قدم نحوه ایجاد یک فارم پرورش میل ورم، نگهداری و تولید محصول از میل ورم ها را به شما ارائه می دهد از این رو می توان مجموعه پرورش میل ورم را برای همه کسانی که مشتاق به شروع پرورش میل ورم وکسب درآمد از این راه هستند، مناسب دانست.

چرا پرورش میل ورم را فرا بگیریم؟
همانطور که پیش از این گفته شد میل ورم یک منبع غذایی سرشار از پروتئین و مواد معدنی است که موارد مصرف بسیاری از قبیل غذای پرندگان، ماهیان، حیوانات خانگی دارد و همچنین در سایر کشورها به عنوان مکمل پروتئینی برای غذای انسان ها نیز استفاده می شود. از طرفی هم پرورش میل ورم سرمایه زیادی نمی خواهد و با توجه به چرخه رشد سریع میل ورم بازگشت سرمایه آن نیز هم کوتاه است و فرصت مناسبی برای ایجاد یک کسب و کار پربازده را فراهم می کند. بازار هدف گسترده میل ورم باعث شده تا بسیاری از پرورش دهندگان علاوه بر بازار داخلی به بازارهای خارجی و صادرات فرآورده های میل ورم روی آورند.


درپایان مجموعه پرورش میل ورم چه اتفاقی می افتد؟
در مجموعه پرورش میل ورم شما ابتدا با میل ورم، چرخه زندگی میل ورم، مقدمات پرورش میل ورم، تفاوت های میل ورم و سوپر ورم، شرایط مطلوب برای پرورش و غیره آشنا شده و در ادامه مجموعه پرورش میل ورم شما نحوه ساخت فارم میل ورم خانگی، نحوه نگهداری و رسیدگی به فارم میل ورم، افزایش تعداد میل ورم ها، غربال کرم ها، پرورش سوپرورم، جداسازی شفیره ها از میل ورم، جداسازی تخم ها، خشک کردن میل ورم، تبدیل میل ورم به کود، پرورش میل ورم به روش صنعتی و غیره را فراخواهید گرفت.

بازارکار پرورش میل ورم
پرورش میل ورم در خانه را می توان با سرمایه ای کمتر از یک میلیون تومان هم شروع کرد. شما می توانید با خریداری تعدادی سوسک مولد که هر یک به قیمت 300 تا 400 تومان خرید فروش می شود، کار خود را آغاز کنید. علاوه بر خرید سوسک شما باید به فکر جایی برای نگهداری و پرورش آن ها نیز باشید که پیشنهاد می شود از جعبه های کم عمق (حدود 15 سانتی متر) شیشه ای یا پلاستیکی (ظروف چوبی ممکن است توسط کرم ها خورده شود) تهیه شود و برای تغذیه هم از سبوس گندم و ضایعات میوه و سبزیجات می توانید استفاده کنید.
میل ورم از خواص غذایی بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به پرورش این کرم در سبوس گندم و جو، فرآورده های آن بدون انگل و بیماری هستند و می تواند غذایی مناسب و عالی برای انواع ماهیان زینتی و خوراکی، انواع پرندگان مانند قناری، مرغ مینا، بلبل، بلدرچین، مرغ، اردک و غیره، سگ و گربه خانگی باشد. همچنین میل ورم می تواند یک طعمه خشک ایده آل برای ماهیگیران باشد. علاوه بر این ها در بسیاری از کشورهای خارجی از میل ورم به عنوان غذای انسان ها به عنوان مکمل پروتئینی و ویتامینی نیز استفاده می شود و این فرصت بسیار مناسبی برای پرورش دهندگان میل ورم در ایران است تا با صادرات فرآورده های میل ورم به این کشورها به درآمد فوق العاده ای برسند. در ایران هر پنجاه گرم میل ورم خشک تقریبا پانزده هزارتومان خرید و فروش می شود.

سرفصل های آموزشی مجموعه پرورش میل ورم
•    مقدمه پرورش میل ورم
•    میل ورم چیست؟
•    چرخه زندگی و رشد میل ورم
•    تفاوت میل ورم و سوپرورم
•    شرایط مطلوب پرورش میل ورم (دما و رطوبت)
•    آموزش پرورش میل ورم
•    ساخت فارم میل ورم خانگی
•    چگونگی حفظ، نگهداری و رسیدگی به یک مزرعه میل ورم
•    تبدیل شفیره به سوسک
•    تبدیل میل ورم به شفیره
•    تبدیل تخم به کرم
•    جداسازی در هر مرحله رشد میل ورم
•    مینی ورم ها
•    غربال کامل کرم ها
•    چگونگی پرورش میل ورم و سوپرورم
•    مرحله تولید محصول
•    تبدیل میل ورم به کود
•    ماشین خشک کن لارو میل ورم
•    خشک کردن میل ورم در خانه
•    زمان تولید محصول شفیره میل ورم
•    پرورش میل ورم به روش صنعتی
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه