حجم فایل: 15360MB نوع : قیمتی قیمت: 1,440,000 ریال افزودن به سبد خرید


پرورش مرغ محلی

درباره پرورش مرغ محلی

پرورش طیور صنعتی هزینه زیاد و بازده اقتصادی نسبتا کمتری نسبت به پرورش مرغ بومی دارد از این رو بسیاری از علاقمندان به پرورش طیور به پرورش مرغ محلی رو آورده و از آن کسب درآمد می کنند. پرورش مرغ بومی میزان ریسک به مراتب کمتری نسبت به پرورش طیور صنعتی دارد چرا که با توجه به نوسانات فراوان قیمت تخم مرغ و گوشت مرغ در بازار کنونی، روش پرورش مرغ و طیور صنعتی صرفه اقتصادی نداشته و اکثر مرغداران در پرورش مرغ و طیور صنعتی با ضرر فراوانی روبه رو شده و بسیاری از سرمایه ی خود را از دست می دهند. از آنجایی که مرغ های بومی در مقایسه با مرغ و طیور صنعتی مقاوم تر هستند پرورش مرغ بومی نسبت به سایر روش ها تلفات کمتری داشته و تنها با رعایت حداقل اصول بهداشتی و واکسیناسیون می توان تلفات مرغ ها را به حداقل رسانید. مرغ بومی را می توان در خانه یا مزرعه نیز پرورش داد و تنها با پس مانده های غذا، سبزیجات و ... آن ها را تعذیه نمود که البته اگر می خواهید از این روش پرورش مرغ بومی به کسب درآمد بپردازید نیازمند رعایت یک سری اصول و قواعدی می باشد که با سرمایه ای کم و ضرری حداقل به سود و درآمد قابل قبولی از آن برسید. وب سایت 118 فایل تلاش کرده با مجموعه پرورش مرغ محلی تا به شما علاقمندان تمامی اصول صحیح پرورش مرغ محلی را ارائه دهد. مجموعه پرورش مرغ محلی با بیش از 13 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی، به صورت مرحله به مرحله از خرید جوجه مرغ، ایجاد شرایط مناسب برای پرورش مرغ تا پرورش مرغ های گوشتی و تخم گذار را به شما آموزش می دهد. شما در مجموعه پرورش مرغ محلی با انواع نژاد های تخم گذار و گوشتی، شرایط مناسب پرورش در فصول مختلف آشنا شده و نحوه پرورش و نگهداری جوجه، نحوه تشخیص جنسیت جوجه ها، نحوه درمان انواع بیماری ها، نحوه ساخت و استفاده از دستگاه های جوجه کشی و نحوه صحیح پرورش انواع مرغ تخم گذار و گوشتی را فرا خواهید گرفت.


مجموعه پرورش مرغ محلی برای چه کسانی مناسب است؟

پرورش مرغ محلی برای تمامی کسانی که به دنبال شروع یک کسب و کار کم ریسک و پربازده هستند می تواند مناسب بوده. پرورش مرغ به این شکل تنها نیازمند یک فضای مناسب مانند حیاط خانه و یا مزرعه بوده از این رو همه علاقمندان به پرورش طیور می توانند از مجموعه پرورش مرغ محلی استفاده کنند.


درپایان مجموعه پرورش مرغ محلی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه پرورش مرغ محلی شما ضمن آشنایی با انواع نژاد های مرغ تخم گذار و گوشتی با بهترین نوع نژاد مرغ آشنا شده و می توانید با توجه به هدف خود به انتخاب نژاد مرغ مورد نظر خود جهت پرورش بپردازید. در مجموعه پرورش مرغ محلی شرایط مناسب محیطی برای پرورش مرغ در فصول مختلف را فراگرفته تا تلفات ناشی از این مورد را در میان مرغ های خود به حداقل برسانید. در مجموعه پرورش مرغ محلی شما با انواع بیماری ها آشنا شده و نحوه درمان هر یک به خصوص بیماری های تنفسی را فراخواهید گرفت. همچنین در مجموعه پرورش مرغ محلی نحوه نگهداری، مراقبت و پرورش جوجه مرغ ها، پرورش انواع مرغ های تخم گذار و گوشتی نیز ارائه شده است. در این مجموعه نکاتی در خصوص علل تخم نگذاشتن مرغ، نحوه جفت گیری و تولید مثل مرغ، تعداد مناسب مرغ برای شروع پرورش، زمانبندی تخم گذاری مرغ، اقداماتی برای تخم گذاری بیشتر مرغ ها و... بیان شده است. در پایان مجموعه پرورش مرغ شما با نحوه ساخت انواع دستگاه جوجه کشی و نحوه استفاده از آن را یاد خواهید گرفت.


بازار کار پرورش مرغ محلی

اگر فکر کنیم که شما یک مکان مناسب را ساخته و تمامی نکاتی که برای پرورش مرغ هست را تعلیم و با تمام بیماری ها وراهکارهای پیشگیری و درمان آنها آشنا شدید، حال می توانید کسب و کار خود را گسترش داده و کسب درآمد کنید. به گفته سایت تجارت نیوز به طور متوسط اگر شما یک پرورشگاه مرغ راه اندازی کنید، می توانید به طور میانگین 5 مرتبه در سال حدود 10 هزار قطعه جوجه ریزی کنید که اگر فرض کنیم هرکدام باید حدود 2 هزار تومان سود بدهند و در بهترین حالت ثبات بازار وجود داشته باشد و مشکلی با اخذ مدارک مربوط به پرورش مرغ نداشته و در تهیه مواد اولیه با مشکل روبرو نشوید، حدودا هر قطعه 2000 تومان سود می دهد؛ که به عبارتی میتوان گفت در هر دوره جوجه ریزی، حدود 20 میلیون تومان سود به دست آورد که باید اشاره کرد که هزینه ی خوراک دام به چند دسته سوپر استار، پیش دان، میان دان و پس دان تقسیم میشوند که میزان دان مصرفی تا حدودا 42 روزگی مرغ ها به حدود 150 هزار تومان هم میرسد. همچنین شما میتوانید محصولات خود را وارد بازار کرده و به فروشندگان محصولات غذایی بفروشید یا حتی برای خود فروشگاه اینترنتی ایجاد کرده و به صورت عمده بفروشید.


سرفصل های آموزشی مجموعه پرورش مرغ محلی

•    آشنایی با انواع نژاد مرغ

•    غذای مورد نیاز مرغ و جوجه

•    شرایط محیطی نگهداری و پرورش مرغ محلی

•    پرورش جوجه

•    پرورش مرغ های تخم گذار و گوشتی

•    انواع بیماری ها و درمان

•    دستگاه جوجه کشی
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. بازی پرندگان خشمگین- Angry Birds v2.0.2
  2. بازی جوجه دیوانه Moorhuhn Remake
  3. بازی Moorhuhn Wanted v1.0
  4. انیمیشن قلعه حیوانات
  5. انیمیشن بسیار زیبای فرار مرغی
  6. انیمیشن آقای روباه با زیرنویس فارسی