حجم فایل: 16076MB نوع : قیمتی قیمت: 1,507,000 ریال افزودن به سبد خرید


نصب دوربین مداربسته

درباره نصب دوربین مداربسته

امروزه در بسیاری از مکان های عمومی و خانه های مسکونی برای کنترل، حفاظت و امنیت از دوربین های مداربسته استفاده می شود. تنها انتخاب یک سیستم مداربسته نمی تواند از لحاظ پوشش امنیتی کافی باشد بلکه نحوه نصب و جایگذاری دوربین ها در ساختمان بسیار حائز اهمیت است. وب سایت 118 فایل با مجموعه نصب دوربین مداربسته به شما تمامی مراحل نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته امنیتی را به صورت گام به گام ارائه می دهد. مجموعه دوربین مداربسته با بیش 28 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی صفر تا صد نحوه نصب انواع دوربین های مداربسته را آموزش می دهد. مجموعه نصب دوربین مداربسته در ابتدا شما را با انواع دوربین مداربسته آشنا کرده و سپس به بررسی اجزاء مختلف دوربین های مداربسته، بررسی دوربین های مداربسته آنالوگ وتحت شبکه، بررسی دستگاه های ضبط کننده دی وی آر و ان وی آر، بررسی انواع کابل ها و اتصالات دوربین مداربسته، بررسی انواع لنزها و سنسورها در دوربین مداربسته، برنامه ریزی محل نصب دوربین مداربسته و... می پردازد. در مجموعه نصب دوربین مداربسته آموزش نحوه نصب دوربین مداربسته آنالوگ، نحوه نصب دوربین مداربسته در فضای باز، نحوه اتصال و پیکربندی دوربین مداربسته به دستگاه دی وی آر، نحوه نصب دوربین مداربسته تحت شبکه، نحوه اتصال دوربین مداربسته به خروجی های مختلف مانند مانتیور، تلویزیون، موبایل و...، نصب دوربین های مداربسته در برند های مختلف avigilion، Axis، Dahua، geovision، hikvision و... نیز ارائه شده است.


مجموعه نصب دوربین مداربسته برای چه کسانی مناسب است؟
آموزش نصب دوربین مداربسته یکی از رشته های پرطرفدار بوده و بازارکار بسیار خوبی دارد. مجموعه آموزش نصب دوربین مداربسته می تواند به کارآموزان در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل این رشته پیشنهاد شود تا ضمن آشنایی با دوربین های مداربسته نوین، نحوه نصب و راه اندازی آن ها با استفاده از تکنولوژی های جدید را فرا بگیرند. معمولا جهت شرکت در دوره های نصب دوربین مداربسته حداقل مدرک تحصیلی پایان سوم راهنمایی عنوان می شود اما کسانی که تحصیلات کمتری دارند می توانند در صورت داشتن توانایی، تجربه و علاقه به این حرفه روی آورند. همچنین از آنجایی که این مجموعه آموزش های صفر تا صد نحوه نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته را ارائه می دهد می تواند برای همه علاقمندان به این حرفه مناسب باشد. در مجموعه نصب دوربین مداربسته آموزش هایی مقدماتی در حوزه الکترونیک نیز بصورت پی دی اف ارائه شده است که به نوعی پیش نیاز فراگیری مجموعه نصب دوربین مداربسته می باشد.


چرا نصب دوربین مداربسته را فرابگیریم؟
امروزه دوربین مداربسته طرفداران زیادی داشته و در بسیاری از مکان های عمومی و خانه های مسکونی جهت پوشش های حفاظتی و کنترلی استفاده می شود. علم راه اندازی و نصب دوربین های مداربسته با تکنولوژی های جدید بسیار گسترده بوده و تعداد متخصصان نصب دوربین های مداربسته جدید نسبتاً کم بوده و بازار این تکنولوژی در ایران بسیار رونق پیدا کرده است. از این رو شما با فراگیری نحوه راه اندازی و نصب دوربین مداربسته می توانید فعالیت خود در این زمینه را شروع کرده و کسب درآمد خوبی داشته باشید. با توجه به گسترش تکنولوژی و سرعت رشد آن سیستم های امنیتی و نظارتی توانسته اند به خوبی با این موضوع سازگار شوند. این در حالی است که امروزه تسلط به تکنولوژی های جدیدی مانند نصب دوربین های دیجیتال و یا دوربین های آی پی، دوربین های دام و صنعتی بیشتر احساس می شود.

درپایان مجموعه نصب دوربین مداربسته چه اتفاقی می افتد؟
در مجموعه نصب دوربین مداربسته شما با انواع دوربین های مداربسته، اجزاء دوربین مداربسته، دوربین های آنالوگ و تحت شبکه، نحوه کارایی دستگاه های ضبط کننده دی وی آر و ان وی آر، انواع کابل ها و اتصالات در نصب دوربین مداربسته، محل های مناسب برای نصب دوربین های مداربسته، چگونگی نصب دوربین های مدار بسته و آر جی 45 به کابل های دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه، نحوه اتصال و پیکربندی دوربین های مداربسته به دستگاه دی وی آر، استفاده از سوئیچ هاب NVR جهت نصب دوربین مداربسته و اتصال آن به شبکه، نحوه اتصال به دستگاه های خروجی مانند تلویزیون و مانیتور و... آشنا خواهید شد. همچنین در پایان مجموعه نصب دوربین مداربسته شما نحوه نصب انواع دوربین مداربسته در برند های مختلف از جمله avigilon، axis، dahua، geovision، hikvision، (FLIR)lorex، panasonic، uniview، vivotek را نیز فرا خواهید گرفت.


بازار کار نصب دوربین مداربسته
بازارکار راه اندازی و نصب دوربین های مداربسته امروزه بسیار گسترده بوده و در حال حاضر دوربین های مداربسته در انواع ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری، صنعتی و غیره نصب می شود و حتی نصب آن در برخی از محیط های اداری و فروشگاهی اجباری می باشد. این موضوع نشان از آن است که تقاضا برای نصب دوربین های مداربسته رو به افزایش بوده و بازار کار آن رونق فراوانی دارد. نصب دوربین مداربسته حرفه ای محبوب بین جوانان بوده و با توجه به اهمیت موضوع امنیت و استفاده از سسیتم های نظارتی تمایل به نصب انواع دوربین های مداربسته در مکان های مختلف رو به افزایش است. از نظر بازارکار می توان گفت نصب دوربین مداربسته در ایران و سایر کشورها اهمیت بالایی داشته و با توجه به شرایط موجود می توان به این نتیجه رسید که این شغل به این زودی اشباع نخواهد شد. شما با فراگیری حرفه ی نصب دوربین مداربسته می توانید به عنوان نصاب دوربین های مداربسته در راهنمایی و رانندگی، نصاب و سرویس دوربین های مداربسته نظامی و انتظامی، نصاب دوربین های مداربسته ادارات و کارخانجات، نصاب دوربین های مداربسته فروشگاه های زنجیره ای و سایر مراکز تجاری و نصاب دوربین مداربسته در خانه ها و مجتمع های مسکونی به فعالیت بپردازید.

سرفصل های آموزشی نصب دوربین مداربسته
•    معرفی دوربین مداربسته و انواع آن
•    اجزاء دوربین مداربسته
•    دوربین های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه آی پی و تفاوت های آن ها
•    NVR و DVR انواع آن و تفاوت های آن
•    انواع کابل و اتصالات در نصب دوربین مداربسته
•    انواع لنز و سنسورها در دوربین مداربسته
•    نصب دوربین مداربسته
•    نصب دوربین مداربسته
•    نصب دوربین مداربسته برند avigilon
•    نصب دوربین مداربسته برند axis
•    نصب دوربین مداربسته برند dahua
•    نصب دوربین مداربسته geovision
•    نصب دوربین مداربسته hikvision
•    نصب دوربین مداربسته برند Lorex
•    نصب دوربین مداربسته پاناسونیک
•    نصب دوربین مداربسته برند uniview
•    نصب دوربین مداربسته برند vivotekمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه