حجم فایل: 381MB نوع : حجمی قیمت: 4,465 ریال افزودن به سبد خرید


مستند secret life of babies

مستند secret life of babies محصول سال 2014 انگلستان و مستندی با ژانر علمی-آموزشی و ساخته Barny Revill کارگردان مطرح آمریکایی می باشد. این مستند در رابطه با اسرار زندگی بچه ها در دوسال اول زندگی است و نشان می دهد که زندگی بچه ها در دو سال اول بسیار حساس است. بچه ها در دوسال اول زندگیشان رشد، یادگیری، حرکت و روحیه مبارزه بیشتری دارند.

بدن در این سنین تعداد استخوان بیشتری نسبت به سنین بزرگسالی داشته و بچه ها تا سن دو سالگی حداقل 300 بار در روز می خندند اما در ماه های اول بچه ها نمی توانند گریه کنند. این مستند آموزنده در واقع بیانگر علایق بچه ها به چیزهای مختلف از نگاه خود بچه هاست و بیان کننده این مطلب است که گریه بچه ها با توجه به نیازی که دارند متفاوت است به عنوان مثال وقتی نوزادی از روی خستگی گریه می کند در ابتدا خمیازه کشیده و سپس گریه اش با صدایی شبیه به صدای "o" آغاز می شده اما وقتی به خاطر گرسنگی گریه می کند در ابتدا زبانش را از دهان بیرون آورده و گریه، صدایی شبیه به “ن”دارد.

دو سال اول زندگی هرنوزادی مهمترین سالهای زندگی اش را تشکیل می دهد زیرا او دراین سن یادمی گیرد که فکر کند، احساس کند، راه برود، حرف بزند و به جهان پیرامونش واکنش نشان دهد.

توجه دانشمندان به این بخش از زندگی و کشف اسرار این سن شایان توجه است. مستند secret life of babies در ادامه اطلاعات جامعی در رابطه با مسائل مربوط به نوزادان در این سن در اختیارتان قرار می دهد. اگر تاکنون تجربه مادرشدن را نداشته اید، حتما قبل از اقدام به بارداری این مستند جذاب را تماشا کنید. لازم به ذکر است این مستند جذاب دوبله فارسی می باشد.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه