حجم فایل: 4526MB نوع : حجمی قیمت: 106,078 ریال افزودن به سبد خرید


مستند Raw to ready

مستند Raw to ready به بررسی نحوه تبدیل شدن مواد خام به محصولات غول پیکر و ماشین های بزرگ می پردازد، از هواپیما گرفته تا کامیون هایی که روی زمین حرکت می کنند. این مستند در چهار قسمت تهیه شده که هر قسمت به یکی از ساخته های پیشرفته دست بشر در صنایع متفاوت می پردازد. قسمت اول این مستند در رابطه با کامیون های Mack می باشد.

Mack یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کامیون های کلاس 8 در آمریکای شمالی است که در سال 1900 میلادی تاسیس شده است. محصولات Mack به 45 کشور دنیا فروخته می شود.

قسمت اول مستند مراحل ساخت کامیون های Mack، وابستگی تولیدات مک به مس و مراحل استخراج و فراوری مس را مرحله به مرحله نمایش می دهد به گونه ای که شاهد کار سخت و طاقت فرسای متخصصان برای ساخت این ماشین های غول پیکر خواهید بود.

قسمت دوم نیز تولیدات شرکت بین المللی Komatsu که در واقع لاستیک های غول پیکر می باشد را بررسی کرده است. این شرکت ژاپنی در زمینه ساخت تجهیزات نظامی، معدن و ساختمان سازی و همچنین تجهیزات صنعتی نظیر ماشین های پرس، ژنراتورهای ترموالکتریک ولیزرها فعالیت میکند. دفتر اصلی این شرکت بین المللی در توکیو واقع شده است.

در قسمت های سوم و چهارم نیز با دیگر ساخته های پیشرفته بشر آشنا خواهید شد. با تماشای این مستند علمی خواهید دید که چگونه مواد خام موجود در طبیعت توسط هوش و نبوغ سرشار انسان و فناوری های مدرن امروزی به پیشرفته ترین ماشین های غول پیکر تبدیل می شوند.

بخش های مختلف این مستند عبارتند از:
- PBS.Raw.to.Ready.2013.3of4.Mack.Truck
- PBS-Raw-to-Ready-1of4.Komatsu
- PBS-Raw-to-Ready-4of4-Bombardier
- Raw-to-Ready-2of4.Bentley

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه