حجم فایل: 5960MB نوع : حجمی قیمت: 69,844 ریال افزودن به سبد خرید


مستند پاریس – حماسه بزرگ

250 سال قبل از میلاد حضرت مسیح پاریس محل سکونت پاریسی ها شد و52 سال بعد از میلاد حضرت مسیح، این شهر به دست امپراتوری روم افتاد. در همین دوران بود که شهر پاریس به لوتس تغییرنام پیدا کرد و رشد زیادی یافت و معابد، حمام ها، سالن های تئاتر وقصرهای زیادی در شهر ساخته شد.

متاسفانه سقوط امپراتوری روم و حمله ناگهانی ژرمن ها پاریس را از شکوه انداخت و پاریس به شهرکوچکی تبدیل شد اما پس ازگذشت مدت کوتاهی پاریس دوباره به شکوه قبلی خود بازگشت و پیشرفت های زیادی کرد.

در مستند پاریس – حماسه بزرگ (Paris-the great saga) شما تاریخ و تمدن پاریس را خواهید شناخت و این شهر را به گونه ای که تاکنون تصورش را هم نمی کردید مشاهده خواهید کرد. این مستند زیبا تاریخ 2000 ساله پاریس و چون و چرایی شکل گیری پاریس به این شیوه را شرح داده و در رابطه با نحوه ساخت موزه معروف لوور و تغییرات زیادی که در طول سالیان داشته و هدف از ساخت این موزه شگفت انگیز، اطلاعاتی را در اختیار مخاطب قرار می دهد.

این مستند زیبا به وقایع گوناگون و پیشرفت های پاریس در طول 5000 سال گذشته پرداخته و نگاهی به بناهای تاریخی، قدیمی و موزه باشکوه پاریس داشته و نحوه به وجود آمدن وشکل گیری خیابان شانزلیزه و بولوار hausmann را شرح می دهد.

گروه کارگردانی این مستند تاریخی در نظر دارند تا با ارائه تصاویر مجازی از رخدادهای این شهر و نحوه ساخت بناهای تاریخی، انگیزه مخاطبان خود را بالا برده و نظر تماشاگران را جلب کنند. اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقمند به تاریخ بوده و قصد دارید اطلاعات جامعی در رابطه با پاریس، گذشته ی این شهر تاریخی و زیبا و اماکن و بناهای این شهر به دست آورید، این مستند جالب را از دست ندهید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش طراحی نمونه عکس های CGI با نرم افزارMaya modo
  2. مجموعه 100 گل منتخب Wayne Rooney
  3. فیلم آموزشی ساخت و تعمیر کامپیوتر
  4. فیلم آموزشی CCIE
  5. فیلم مستند هلیکوپتر های جنگی جدید
  6. مستند مرگبارترین سانحه هواپیمایی تاریخ بشر
  7. مستند Top Gear Apocalypse
  8. مستند بزرگترین کشتی تفریحی جهان
  9. مستند چگونگی ساخت تونل
  10. مستند سفر به آینده - Travel To The Future Documentary