حجم فایل: 2048MB نوع : حجمی قیمت: 24,000 ریال افزودن به سبد خرید


مستند طرح های بزرگ (Grand-designs)

مستند طرح های بزرگ (Grand-designs) عنوان یک سریال مستند تلویزیونی می باشد که محصول کشور انگلستان بوده و توسط talkback Thames تولید و از شبکه 4 انگلستان پخش می شود.

این سریال مستند به بررسی دقیق پروژه های عجیب و غریب و استادانه معماری می پردازد. اولین قسمت این مستند برای اولین بار در آوریل سال 1999 از شبکه 4 انگلستان پخش شد و این در حالیست که تاکنون 18 فصل از این سریال مستند پخش شده است.

روند سریال به این صورت است که در ابتدای هرقسمت Mccloud با مشتریان پروژه آشنا شده و با آنها به گفت وگو می پردازد سپس به همراه مشتریان به محل ساخت و احداث پروژه رفته و در رابطه با مراحل و نحوه ساخت و ساز پروژه بحث و تبادل نظر می کنند.
مشتریان در ابتدا مدل کامپیوتری ساختمان را مشاهده کرده و در صورت تمایل تغییرات دلخواه را در قسمت های موردنظرشان اعمال می کنند.

در مستند طرح های بزرگ (Grand-designs) با اصول ساختمان سازی آشنا می شوید و تمامی مراحل طراحی، تولید وساخت واتمام یک پروژه ساختمانی را مشاهده خواهید کرد.

ساختمان هایی که در این مستند انتخاب شده و مورد بررسی قرار می گیرند از لحاظ استایل و طراحی بسیار متفاوت هستند و تنها ویژگی مشترک این ساختمان ها غیرعادی بودن آنهاست. جدیدترین فصل این سریال مستند فصل هیجدهم می باشد که به بررسی یکی از عجیب ترین بناهای ساخته شده پرداخته است. این قسمت از نظر تماشاگران به عنوان بهترین قسمت انتخاب شده است.

آنچه وب سایت 118فایل در این پست برای شما فراهم آورده، جدیدترین فصل این سریال مستند، یعنی فصل 18 می باشد.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مستند دیدنی و جذاب هرم فراتر از تخیل
  2. فیلم مستند برج پیزا
  3. مجموعه کتاب های مهندسی الکترونیک
  4. آموزش تصویری Google SketchUp 6- محصول Lynda
  5. مستند ساخت مجتمع تجاری بحرین
  6. مستند چگونگی ساخت برج شارد لندن (بلندترین برج اتحادیه اروپا)
  7. مستند دیوار چین
  8. مستند ساخت پل Golden Gate
  9. مستند سازه های عظیم باستانی و معماری – شهر تاریخی پترا
  10. مستند بزرگراه اتوبان آلمان