حجم فایل: 403MB نوع : حجمی قیمت: 4,723 ریال افزودن به سبد خرید


مستند دوبله فارسی جهش آدرنالین

مستند جهش آدرنالین به کارگردانی و نویسندگی Marc Fafard محصول 2002 کانادا می باشد که توسط Carl Samson تهیه شده است. از ستارگان این فیلم مستند می توان به Charles Bryan, Jon Devoreو ... اشاره کرد.

مستند جهش آدرنالین نگاهی عمیق به ورزش پرش از ارتفاع و چتر بازی داشته که این پرش می تواند از بالای برج بلند، دره و ... باشد. تمرکز اصلی این مستند بر دو فرد خطرپذیر به نام های Adrian Nicholas و Katarina Ollikiana می باشد. نیکولاس که ورزشکاری باسابقه و پیشینه طولانی است تاکنون بیش از 1000پرش را در کارنامه خود ثبت کرده و دارنده رکورد طولانی ترین پرواز بشر یعنی پروازی به مدت 4دقیقه و 55 ثانیه با سرعتی بالای 200کیلومتر بر ساعت که در سال 1999 اتفاق افتاده، است.
این مستند هیجان انگیز به تماشاگران این امکان را می دهد که برای اولین بار در طول زندگیشان تجربه یک پرش را داشته باشند. این مستند جذاب حول گروهی از ورزشکاران که "Base Jumpers" نامیده می شوند، اتفاق می افتد. Base Jumpers به ورزشکارانی اطلاق می شود که ازبالای چیزی متصل به زمین، پرش می کنند مانند دره، ساختمان ها، پل های بزرگ و مرتفع و... . آنها همچنین از بالای هواپیما پریده و حرکات آکروباتی انجام می دهند.

مستند جهش آدرنالین به زبانی ساده بیانگر این مسئله است که آدرنالین بالا کاملاً طبیعی بوده و به بررسی عوامل فیزیولوژیکی که باعث می شود افراد ریسک پذیر این قبیل تفریحات را تجربه کنند می پردازد.
باتماشای این مستند خارق العاده با افرادی همراه خواهید بود که جان خود را به خطر انداخته و حاضرند با انجام این ورزش های خطرناک، هجوم آدرنالین در رگهایشان را تجربه کنند.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه