حجم فایل: 1212MB نوع : حجمی قیمت: 14,203 ریال افزودن به سبد خرید


مستند در اعماق جهنم

مستند در اعماق جهنم

مستند در اعماق جهنم به کارگردانی ورنر هرزوگ، در تاریخ 28 اکتبر 2016 انتشار یافته است. این مستند در جشنواره فیلم Telluride در تاریخ 3 سپتامبر 2016، پیش از اولین نمایش آن توسط شبکه Netflix در تاریخ 28 اکتبر 2016، به نمایش گذاشته شد. مستند در اعماق جهنم درباره هرزوگ و کلوی اوپنهایمر، یکی از متخصصان آتشفشان در دانشگاه کمبریج بوده که به دنبال بررسی آتشفشان های فعال در سراسر جهان می باشند. آن ها برای یافتن ارتباط میان انسان ها با این پدیده طبیعی تلاش می نمایند.


 <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68773&key=documentary' target='_blank' title='مستند' >مستند</a> در اعماق جهنم

مستند در اعماق جهنم

در ابتدای مستند در اعماق جهنم شاهد حضور هرزوگ و اوپنهایمر در مجمع الجزایر Vanuatu خواهید بود. Vanuatu مجموعه ای از جزایر اقیانوس آرام بوده که حدود 1600 کیلومتر از شمال استرالیا فاصله دارد. آن ها در روستای «اندو» واقع در این مجمع الجزایر که سال گذشته بخش زیادی از آن توسط طوفان استوایی نابود گردیده، حضور می یابند. اما علاوه بر این اتفاق، مردم روستا با فوران های آتشفشان به صورت دوره ای نیز مقابله می کنند. هر چند این روستا متحمل فجایع بسیار زیادی شده، اما انگار هیچ گاه منجر به تاثیر گذاری بر روی مردم نمی گردد. 

مستند در اعماق جهنم - مستند در اعماق جهنم

هرزوگ و اوپنهایمر با کدخدای این روستا دیدار نموده و به گفتگو با وی می پردازند. به اعتقاد این کدخدا، ارواح افرادی در این آتشفشان زندگی می کنند و مواد مذاب واقع در آن نماد عصبانیت شیطانی می باشد. او معتقد است که نیاکانشان پس ازمرگ وارد این آتشفشان شده و آنجا را به روستای مردگان تبدیل می نمایند. از اینرو آن ها قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر در اعماق آتشفشان خواهند بود. به گفته کدخدای روستای «اندو»، برادر وی قادر به سخن گفتن با آتشفشان است اما اجازه انتقال این گفتگو به دیگر اعضای روستا را ندارد.

مستند در اعماق جهنم - مستند در اعماق جهنم

در ادامه مستند در اعماق جهنم شاهد چگونگی شروع ایده تهیه این مستند توسط هرزوگ که مربوط به 10 سال گذشته است، خواهید بود. هرزوگ برای ساخت مستندی از دانشمندان حاضر در قطب جنوب به کوه اربوس که آتشفشانی فعال است، سفر کرد. از اینرو پس از گذشت 10 سال به دلیل علاقه اش به آتشفشان ها تصمیم بر تهیه مستند در اعماق جهنم گرفت.


 <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68773&key=documentary' target='_blank' title='مستند' >مستند</a> در اعماق جهنم

مستند در اعماق جهنم

ادامه مستند در اعماق جهنم راجع به سفرهای دیگر هرزوگ و اوپنهایمر به سایر آتشفشان های فعال جهان و گفتگو با مردم ساکن در نزدیکی این آتشفشان ها بوده که به طور یقین از مشاهده آن لذت خواهید برد.

مستند در اعماق جهنم

نام فارسی: در اعماق جهنم

نام لاتین: Into The Inferno

تاریخ انتشار: 28 اکتبر 2016

امتیاز مستند: 7.2/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان مستند: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش مستند: 104 دقیقه

ژانر: مستند

کارگردان: Werner Herzog

بازیگران: Werner Herzog، Clive Oppenheimer، Katia Krafft
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه