حجم فایل: 2979MB نوع : حجمی قیمت: 104,730 ریال افزودن به سبد خرید


مستند حضرت مسیح Jesus Rise to Power

در راستای رونمایی از یک درام حماسی انسانی پر از تعصب، جنجال سیاسی، آزار و شکنجه وحشیانه مذهبی و موفقیت شگرف، دکتر مایکل اسکات به بررسی اینکه چگونه نیروی مذهبی و سیاسی مسیحیت به طور دائمی به ساختار امپراطوری روم و دین رسمی آن تبدیل شده، می پردازد.

این داستان درباره ی این است که چگونه در کمتر از چهار قرن، فرقه ی شناخته شده عیسی مسیح از مجموعه متفاوتی از باورها به یک نیروی پویا و یکپارچه رسید که روزی در جهان تسلط یابند. این مجموعه شامل 3 مستند با میانگین زمانی 36 دقیقه و نام های Messiahs، Martyrs و Christians می باشد.


مستند اول درباره ی مهم ترین حرکت سیاسی در تاریخ بشری است. داستان مبارزه ای که یک فرقه ی کوچک یهودی، قدرتمندترین امپراطوری که جهان تا به حال به خود ندیده را به وجود آورده است. دکتر مایکل اسکات به مکان هایی که برای اولین بار به مسیحیت روی آورده بودند، برای بررسی این درام حماسی انسانی پر از تعلیق، فتنه های سیاسی، آزار و شکنجه وحشیانه مذهبی سر می زند. لازم به ذکر است که این گروه فقط به دنبال موفقیت بودند.

این مستند سینمایی منحصر به فرد، زندگی سخت روزمره مسیحیت را به ارمغان می آورد، در حالیکه دکتر مایکل اسکات به دنبال عواقب شهیدان در فرانسه، ایتالیا، خاورمیانه و شمال آفریقا است.
در مستند دوم تلاش روم برای از بین بردن مسیحیت با الهام بخشی از فرقه شهادت، مرگ به عنوان "تعمید خون" و تبدیل شدن به یک پیروزی قهرمانانه بر ستمگران خود به پایان می رسد.

در مستند سوم هم نشان داده می شود که در کمتر از چهار قرن، مسیحیت از مصلوب شدن عیسی مسیح به یک نیروی مذهبی و سیاسی تکامل یافته و به طور دائمی به ساختار امپراطوری روم تبدیل شده است.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مستند شهید حاج حسین بصیر
  2. مستند How the Earth was made 2009
  3. شهید ناهید فاتحی کرجو