حجم فایل: 650MB نوع : حجمی قیمت: 22,852 ریال افزودن به سبد خرید


مستند جذاب خرس های قهوه ای

مستند Bears (خرس ها) به کارگردانی Alastair Fothergill و Keith Scholey و نوشته Adam Chapman می باشد. این مستند زیبا محصول سال 2014 کشور آمریکاست و توسط شرکت دیزنی نیچر تولید و ساخته شده است. مستند خرس ها در ربطه با زندگی یک خرس بزرگ قهوه ای است که Sky نام داشته و دو فرزندش به نام های اسکات و امبر را در زمستانی سخت در غاری که در آن زندگی می کند به دنیا می آورد. زندگی در کوهستانی زمستانی و قدم گذاشتن بر روی برف اولین صحنه های زندگی دو خرس کوچک است.

بافرا رسیدن فصل سرما خطر ریزش بهمن نیز در کوهستان افزایش می یابد و خرس ها همواره باید مراقب این خطر احتمالی باشند، اما خوشبختانه خرس ها می توانند از خود در برابر خطر ریزش بهمن یاسایر بلایای طبیعی محافظت کنند. 

اکنون دیگر زمستان رخت بربسته و بهار همه جا را سبز و زیبا کرده است. خرس ها که اکنون یک خانواده را تشکیل می دهند در کنار یکدیگر زندگی کرده و از یکدیگر در برابر خطرات احتمالی محافظت می کنند. در فصل بهار و با زیاد شدن گرگها در اطراف خرس ها، خرس مادر به فرزندانش می آموزد که چگونه از خود در برابر گرگها محافظت کنند. همچنین آنها می آموزند که چگونه به دنبال غذا رفته و آنرا شکار کنند. به دنبال اتفاقات متعدد و درگیری میان خرس ها یکی از بچه خرس ها به نام اسکات ناپدید می شود. خرس مادر و دیگر فرزندش که چندین روز پیاپی را در پی اسکات بوده اند اکنون دیگر از یافتن وی ناامید شده اند اما ناگهان اسکات به خانه بر می گردد.

با فرارسیدن فصل تابستان تعداد زیادی ماهی برای شکار خرس ها وجود دارد اما اگر خرس ها دیر به محل شکار برسند دیگر غذایی برایشان وجود نخواهد داشت و حالا با آمدن سیل عظیمی از پرندگان ماهی خوار به این پارک دیگر غذایی برای خرس ها وجود ندارد.

در پی کاهش غذا، خرس مادر برای نجات خود و فرزندانش از گرسنگی و مرگ، پارک ملی کاتمای را ترک کرده و به پارک ملی دریاچه کلارک می رود اما در میانه های راه ...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مستند خرس ها Bears 2014