حجم فایل: 745MB نوع : حجمی قیمت: 17,461 ریال افزودن به سبد خرید


مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii)

مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii)

مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii) یکی از بهترین مستند ها در رابطه با معرفی این جزیره زیبا می باشد که در آن با طبیعت بکر این منطقه آشنا می گردید. هاوایی مجمع الجزایری می باشد که در تاریخ 21 آگوست 1959 میلادی به کشور ایالات متحده آمریکا پیوسته است. این ایالت در اقیانوسیه واقع شده که خارج از آمریکای شمالی قرار گرفته و این مجمع الجزایر در اقیانوس آرام مرکزی قرار دارد. هاوایی شامل صدها جزیره با وسعت بیش از 1500 مایل (2400 کیلومتر) است و آخرین و بزرگترین جزیره در این گروه، جزیره ی هاوایی نام دارد.


شما در مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii) شاهد مناظر گوناگون طبیعی، آب و هوای گرمسیری گرم و مطلوب، فراوانی سواحل عمومی، محیط شگفت انگیز اطراف اقیانوسها و آتشفشان های فعال خواهید بود که آن را یک مقصد محبوب برای گردشگران، خوانندگان، زیست شناسان و متخصصان آتش فشانی می دانند. با توجه به موقعیت مرکزی آن در اقیانوس آرام و مهاجرت نیروی کار به سمت هاوایی در قرن نوزدهم، فرهنگ هاوایی به شدت تحت تاثیر فرهنگ آمریکای شمالی و آسیایی قرار گرفته است، علاوه بر فرهنگ محلی بومی آن، هاوایی بیش از یک میلیون ساکن دائمی دارد که همراه با بسیاری از بازدید کنندگان و پرسنل نظامی ایالات متحده که پایتخت آن Honolulu در جزیره O'ahu است. این کشور علاوه بر هشت جزیره اصلی دارای جزایر کوچکتری نیز می باشد. Ka'ula یک جزیره کوچک در نزدیکی Ni'ihau است. جزایر شمال غربی هاوایی، گروهی از 9 جزیره کوچک و قدیمی است که در شمال غربی هاوایی قرار داشته و از Nihoa تا Atoll Kure گسترش می یابد. این ها بقایای یک کوه آتشفشانی بزرگ هستند که در سراسر مجمع الجزایر، حدود 130 کوه کوچک جزیره متشکل از آتشفشان و رسوب می باشد.


مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii) - مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii)

شاید شما نیز آرزو داشته باشید که به جزایر هاوایی بروید، اما با دیدن مستند برفراز هاوایی (Over.Hawaii) می توانید در میان این جزایر زیبا قدم بگذارید. مجمع‌الجزایر هاوایی در اقیانوس آرام، پنجاهمین ایالت در کشور آمریکا قرار گرفته است. از جمله شهر های مهم Honolulu است که پایتخت آن نیز می باشد. مجمع‌الجزایر هاوایی در نواری به طول ۳،۳۰۰ کیلومتر قرار دارد. هاوایی دارای هشت جزیره اصلی از جمله کائوآئی، لانائ، مولوکای، نیهاو و ... می باشد. در میان این جزایر، بزرگ‌ترین آنها جزیره هاوایی با وسعت ۸،۱۵۰ کیلومتر مربع و کوچک‌ترین آنها جزیره غیرمسکونی کاهولاوی با ۱۲۵ کیلومتر مربع وسعت می باشد.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه