حجم فایل: 5324MB نوع : قیمتی قیمت: 498,000 ریال افزودن به سبد خرید


مربا | آموزش درست کردن انواع مربا

درباره آموزش درست کردن مربا

صبحانه ، مهم ترین وعده غذایی است؛ به طور کلی خوراکی هایی در وعده صبحانه مصرف می شوند که ارزش غذایی بسیار مناسبی داشته باشند. مربا از نظر ارزش غذایی در سطح بالایی قرار داشته و بسیاری از کارشناسان تغذیه استفاده از مربا را در وعده صبحانه توصیه می کنند. مربا از پختن میوه با شکر بدست آمده و هدف اصلی از تولید آن، حرارت دادن به میوه ها برای نگهداری در زمان طولانی و همچنین تنوع بخشیدن و رنگارنگ کردن سفره صبحانه می باشد. از آنجایی که عنصر اصلی مربا شکر است و این غذا طعم بسیار شیرین و لذیذی را دارد، بسیار مناسب ذائقه ایرانیان بوده و در بین ایرانی ها طرفداران بسیاری دارد. وب سایت 118 فایل با مجموعه آموزش درست کردن مربا با بیش از 4 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی، چیزی حدود 30 نوع مربا و مارمالاد را به شما علاقمندان آموزش می دهد. در مجموعه آموزش درست کردن مربا نحوه تهیه انواع مربا و مارمالاد از قبیل مربای هویچ، مربای سیب، مربای به، مربای توت فرنگی، مربای پرتقال و پوست پرتقال، مربای انجیر، مربای انبه، مربای بلوبری، مربای آناناس، مربای زردآلو، مربای گلابی، مربای شاتوت، مربای آلوسیاه، مربا شاتوت، مربا و مارلاد های مخلوط که برای ایرانی ها خیلی آشنا نیست، را ارائه می دهد. همچنین در مجموعه آموزش درست کردن مربا نحوه تهیه مرباهای کم شکر و یا بدون شکر که مناسب بیماران دیابتی و... می باشد، آموزش داده شده است. 

مجموعه آموزش درست کردن مربا برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش درست کردن مربا برای همه علاقمندان به یادگیری تهیه انواع مربای خانگی مناسب بوده و از آنجایی که آموزش تهیه هر نوع مربا در مجموعه آموزش درست کردن مربا کاملا گام به گام بوده شما می توانید با مشاهده هر ویدئو مربای مورد نظر خودتان را تهیه کنید. مجموعه آموزش درست کردن مربا مدل ها و شیوه های جدیدی برای تهیه مربا در طعم و رنگ های مختلف را ارائه می دهد از این رو می توان مجموعه درست کردن مربا را به دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته آشپزی، سفره آرایی و ... پیشنهاد کرد.

چرا آموزش درست کردن مربا را فرا بگیریم؟ 

همیشه کارشناسان تغذیه بر این موضوع تاکید داشته اند که صبحانه از مهم ترین وعده های غذایی انسان بوده و باید از ارزش غذایی بالایی برخوردار باشد. مربا که علاوه بر برخورداری از ارزش غذایی مناسب، می تواند باعث اشتها آوری بین افراد شود تا صبحانه را به طور کامل سرو کنند. با توجه به ذائقه ایرانیان که غذاهای شیرین را بیشتر می پسندند، مربا طرفداران زیادی در بین ایرانی ها دارد. از این جهت اگر به دنیال ایجاد یک کسب و کار خانگی هستید می توانید با شروع فعالیت در تهیه انواع مربا در این راه قدم بگذارید.


در پایان مجموعه آموزش درست کردن مربا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در پایان مجموعه آموزش درست کردن مربا شما با نحوه تهیه انواع مربا و مارمالاد آشنا شده و می توانید هر یک از آن ها را درست کنید. در مجموعه آموزش درست کردن مربا بیش از 30 مدل مربا و مارمالاد آموزش داده شده است. در این مجموعه شما با نحوه تهیه مربای هویچ، مربا سیب، مربا به، مربای توت فرنگی، مربا پرتقال، مربای پوست پرتقال، مربای انجیر، مربای کدوتنبل، مربای انبه، مربای بلوبری، مربای شاتوت، مربای خیار، مربای زردآلو، مربای هندوانه، مربای آناناس، مربای آلبالو، مربای موز و مربای تمشک قرمز آشنا شده و همچنین نحوه تهیه مارمالاد توت فرنگی، مرمالاد پرتقال، مارمالاد کدوتنبل نیز در مجموعه آموزش درست کردن مربا ارائه شده است. همچنین در مجموعه آموزش درست کردن مربا نحوه تهیه مرباهای مخلوط و ترکیبی از قبیل مربای توت فرنگی با دانه چیا، مربای کدوتنبل با پرتقال، مربای کدوتنبل با زنجبیل، مربا زردآلو با آبلیمو، مربای انبه و بلوبری، مربای توت فرنگی با بلوبری و... نیز ارائه شده است. لازم به ذکر است که نسبت آب و شکر در هر مربا می تواند با توجه به ذائقه افراد عوض شود.


 

بازارکار درست کردن مربا

تولید خانگی یا کارگاهی انواع مربا جزو ایده های کسب و کارهای خانگی و کم هزینه می باشد، ایده هایی که هنوز اشباع نشده و می توان با نوآوری در آن به کسب درآمدی مناسب رسید. برای شروع این نوع کسب و کارهای خانگی تنها نیاز به یک مجوز از سازمان مربوطه می باشد. برای ایجاد یک کسب و کار در حوزه تهیه و فروش انواع مربا سرمایه بسیار کمی لازم است و شما تنها باید مواد اولیه ، ظروف بسته بندی و ظروف مناسب پخت و پز را تهیه کنید. اگر چه تمایل به این کسب و کارها نسبتا زیاد است اما شما می توانید با نوآوری و بازاریابی خوب جای خود را در بازار فروش این محصولات پیدا کنید. حاشیه سود این نوع مشاغل خانگی مانند تهیه و فروش مربا حداقل 50 درصد می باشد. ضمن اینکه شما با استفاده از فضای مجازی هم میتوانید بازار هدف خود را گسترش داده و فروش خود را آسان تر کنید.  مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه