حجم فایل: 6389MB نوع : قیمتی قیمت: 598,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه mother goose club

درباره مجموعه mother goose club

مجموعه mother goose club از سال 2007 تا الان بیش از 120 ویدئو آموزش زبان انگلیسی به کودکان را تولید کرده است. این مجموعه با استفاده از موسیقی جذاب شخصیت های رنگارنگ و مختلف در محیطی کاملا شاد و سرگرم کننده به یادگیری زبان انگلیسی به کودکان کمک فراوانی می نماید. این مجموعه انیمیشنی در شبکه های معتبر Netflix و Prime Video نیز پخش می شود که وب سایت 118 فایل این انیمیشن جذاب و آموزشی را به شما ارائه داده است. مجموعه mother goose club در بخش های مختلف به موضوعات خاصی پرداخته و در قالب آهنگ های کودکانه، کارتون و فیلم، زبان انگلیسی را به کودک شما آموزش خواهد داد. در قسمت های ابتدایی مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان حروف الفبای انگلیسی و کلمات همراه با شعر و ترانه های کودکانه آموزش داده می شود و در قسمت های بعدی این مجموعه کودک شما بسیاری از کلمات پر کاربرد، رنگ ها، تشخیص شکل، مفاهیم اولیه و بسیاری از مکالمات پرکاربرد زبان انگلیسی را فرا خواهد گرفت.


مجموعه mother goose club  برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین راه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان همراه کردن آموزش ها با بازی و سرگرمی' >سرگرمی می باشد. مجموعه mother goose club مناسب کودکان سه سال به بالا بوده و کودک شما در این مجموعه می تواند هم زمان با تماشای شعر ها و ترانه های انگلیسی، به بازی های تفریحی و نمایشی این انیمیشن وارد شده و دنیای زیبایی از کلمات و جملات پرکاربرد انگلیسی را به خاطر بسپارند. از اینرو مجموعه mother goose club برای تمامی کودکان سه سال به بالا که علاقمند به شعر و بازی می باشند مناسب بوده و در طولانی مدت سطح زبان کودک را متحول می کند.


در پایان مجموعه mother goose club  چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه mother goose club کودک شما مفاهیم اولیه، حروف الفبا، کلمات و مکالمات پرکاربرد زبان انگلیسی را در محیطی سرگرم کننده و جذاب فرا می گیرد. مجموعه mother goose club  به دو زبانه شدن کودک شما کمک فراوانی می کند. قاعدتاً نشاندن کودکان در کلاس درس و آموزش زبان انگلیسی به آنان کاری بسیار مشکل است و در صورت رخ دادن نیز ممکن است نتیجه مطلوب و مورد نظر را به دنبال نداشته باشد اما خرید مجموعه هایی نظیر این مجموعه آموزشی و نمایش آن به کودکان در منزل به مرور و به طور کاملاً ناخودآگاه کودکان شما را تا حد زیادی با زبان انگلیسی آشنا می کند.


سرفصل های آموزشی مجموعه mother goose club:

آموزش حروف الفبا
آموزش اعداد
آموزش مناسبت های مختلف نظیر هالوین، کریستمس و...




مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه