حجم فایل: 33MB نوع : حجمی قیمت: 387 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه کتب با نفوذترین افراد جهان

بریتانیکا دانشنامه ای است که اولین بار در سال 1768 در ادینبورگ منتشر شد وقدیمی ترین دانشنامه موجود به زبان انگلیسی می باشد. در حال حاضر این دانشنامه یکی از معتبرترین و معروفترین منابع انگلیسی به شمار می رود. این انتشارات 19 ویرایشگر تمام وقت و بالغ بر 4300 متخصص دارد و به عنوان آکادمیک ترین دانشنامه دنیا شناخته شده است.

مقالات این انتشارات در طول سده های 18 تا 20 میلادی به وسیله مقاله نویسان خبره و با تجربه در زمینه های مختلف بازبینی شده و گاهاً برای تهیه این مقالات تحقیقات گسترده ای صورت گرفته است.
این مجموعه کتاب از انتشارات بریتانیکا دربردارنده متفکران تاریخ جهان می باشد که موجب تغییر یا اصلاح در مقیاس وسیع در میان مردم شده اند به گونه ای که بیوگرافی و جزئیات زندگی صدها نفر از افراد برجسته از رشته های متفاوت شرح داده شده است.

از طریق مطالعه این مجموعه کتب، افراد برجسته در زمینه فناوری، پزشکی، نظامی، دین و سرگرمی' >سرگرمی را خواهید شناخت و با جزئیات زندگی این افراد آشنا خواهید شد. زندگی و دستاوردهای هر فرد در متن کتاب قرار گرفته که نشان می دهد چگونه مشارکت هایشان دنیایی را که در آن زندگی می کنند تغییر داده و چگونه این افراد تغییرات چشمگیر در دنیای پیرامون خود به وجود آورده اند. برخی از این افراد از سرشناس ترین مردان و زنان عصر خود بوده اند و دنیای خود را به ورطه پیروزی و موفقیت سوق داده اند.
این مجموعه شامل کتاب های زیر می باشد:
The.100.Most.Influential.Musicians.of.All.Time
The.100.Most.Influential.Painters.&.Sculptors.of.Renaissance
The.100.Most.Influential.Philosophers.of.All.Time
The.100.Most.Influential.Scientists.of.All.Time
The.100.Most.Influential.Women.of.All.Time
The.100.Most.Influential.World.Leaders.of.All.Time
The.100.Most.Influential.Writers.of.All.Time

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه