حجم فایل: 4085MB نوع : حجمی قیمت: 47,871 ریال افزودن به سبد خرید


کتاب های مهندسی مکانیک

رشته مهندسی مکانیک در واقع بخشی از علم فیزیک می باشد که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و ریاضی، به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد شده به آن، می پردازد.
دانشجویان این رشته دانشگاهی با طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و ماشین ها سروکار دارند که باید با مفاهیمی نظیر سینتاتیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه ها و الکتریسیته آشنایی داشته باشند.

برای اولین بار در قرن 18 میلادی به دنبال انقلاب صنعتی اروپا، مهندسی مکانیک به عنوان یک شاخه ی مجزا شناخته شد، امادر طول هزاران سال این رشته توسعه و گسترش فراوانی یافته است. فارغ التحصیلان این رشته با توجه به تخصصی که دارند توانمندی های خاصی کسب می کنند. به عنوان مثال بعضی از مهندسان مکانیک به طراحی اجزا و مکانیزم ماشین آلات می پردازند و برخی نیز طراحی و محاسبه اجزای سیستم های مبتنی بر تبدیل انرژی، انتقال حرارت و سیالات مانند مولدهای حرارتی، نیروگاه های آبی و... را انجام می هند.

آنچه وب سایت 118فایل در این پست برای شما سروران گرامی فراهم آورده، یکی از کاملترین مجموعه کتب مهندسی مکانیک تحت عنوان Mechanical Engineering Books Collection می باشد. اگر شما هم یکی از دانشجویان این رشته مهندسی هستید، این مجموعه جامع را از دست ندهید.
این مجموعه کتب شامل موارد زیر می باشد:
-CAD.CAM.CIM
-FINITE ELEMENT ANALYSIS
-FLUID MECHANICS
-HAND BOOKS_MECHANICAL
-HEAT TRANSFER
-MACHINE DESIGN
-MATERIAL SCIENCE
-MECHATRONICS
-METROLOGY
-PRODUCTION TECHNOLOGY
-STRENGTH OF MATERIALS
-THEORY OF MACHINES
-THERMODYNAMICS
-TURBOMACHINES
-VIBRATIONS


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه