حجم فایل: 8826MB نوع : قیمتی قیمت: 620,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه لیتل انجل (Little Angle)

درباره مجموعه لیتل انجل (Little angle)

 مجموعه لیتل انجل (Little angle) یک انیمیشن مهیج و جذاب با آهنگ های شاد کودکانه دارای 75 قسمت فوق العاده با آموزش های کاربردی به کودکان و خردسالان که در بیش از 9 ساعت به کودکان در فراگیری زبان انگلیسی کمک می کند. همانطور که می دانید بسیاری از مردم دنیا زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم فرا می گیرند، زیرا زبان انگلیسی یک زبان بین الملل و علمی دنیا محسوب می شود و برای پیشرفت در زمینه های علمی در هر رشته‌ای نیاز به دانستن زبان انگلیسی می باشد. در حال حاضر حتی برای تجارت در سطح بین الملل نیاز به فراگیری این زبان حساس شده است. اما این سوال که یادگیری زبان بهتر از چه سنی آغاز شود؟ مهم ترین سوالی است که ذهن پدران و مادران را درگیر کرده است. به طور کلی هر زبانی را می توان از 6 ماهگی به کودکان آموزش داد که یکی از راه های موثر در آموزش زبان به کودکان انیمیشن‌های زبان انگلیسی می باشد، زیرا انیمیشن‌ها با به کارگیری از آهنگ‌های شاد و شعرهای کودکانه ساده زبان را به کودکان یاد می‌دهند. یکی از انیمیشن‌های مورد علاقه کودکان مجموعه لیتل انجل (Little angle) است که تمام قسمت‌های مجموعه لغات پرکاربرد را قالب شعرهای کودکانه آموزش می دهد. هر قسمت مجموعه لیتل انجل (Little angle) در حدود 4 الی 5 دقیقه می‌باشد، زیرا کودکان زیر 4 سال فقط 5 الی 7 دقیقه تمرکز دارد. توجه داشته باشید با تکرار مجموعه لیتل انجل (Little angle) می توانید سرعت یادگیری را در کودکان افزایش دهید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه لیتل انجل (Little angle) برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه لیتل انجل (Little angle) برای کودکان بالای 6 ماه مناسب بوده و با کمک این مجموعه قادرند در کنار زبان مادری، زبان انگلیسی را نیز فرا بگیرند. جالب است بدانید که در این سن کودکان لهجه‌های نیز فرا می‌گیرند.مجموعه لیتل انجل (Little angle) با شعرها و جملات ساده علاوه بر لغات و جملات پایه‌ای و اساسی زبان، لهجه انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد. یادگیری لهجه با مجموعه لیتل انجل (Little angle) کمک می‌کند در آیند کودکان بهتر با انگلیسی زبان‌ها ارتباط برقرار کنند و به درستی منظور آن‌ها را درک خواهند کرد. مجموعه لیتل انجل (Little angle) حتی برای مهدکودک‌ها و پیش دبستان‌های دو زبانه نیز مناسب بوده، زیرا مربیان با آهنگ‌های شاد مجموعه لیتل انجل (Little angle) قادرند توجه کودکان را جلب کنند و در کنار تماشای انیمیشن، زبان انگلیسی را آموزش ببینند.


چرا مجموعه لیتل انجل (Little angle) را تهیه کنید؟

زمانی به اهمیت فراگیری زبان انگلیسی پی‌می‌برید که برای ادامه تحصیل و یا کار به خارج از کشور سفر می‌کنید. در بسیاری از دانشگاه‌های برتر دنیا مانند آکسفورد برای پذیرش نیاز به مدرک تافل و آیلتس دارند. از این رو با آموزش زبان انگلیسی از سنین پایین به فرزندان خود می‌توانید در آینده شاهد پیشرفت‌های عملی آنان باشید. یکی از مجموعه‌های آموزش زبان به کودکان مجموعه لیتل انجل (Little angle) می‌باشد که با توجه به تمامی موارد آموزشی زبان انگلیسی را به کودکان یاد می‌دهد. مجموعه لیتل انجل (Little angle) به صورت لینک دانلود و دی‌وی‌دی در سایت 118 فایل قرار داده شده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


در پایان مجموعه لیتل انجل (Little angle) چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه لیتل انجل (Little angle) کودکان تلفظ درست لغات اساسی و پایه ای زبان را فرا می‌گیرند. همان طور که می‌دانید تلفظ درست کلمات در انتقال مطلب بسیار مهم و اساسی است، زیرا بسیاری از لغات انگلیسی تلفظی شبیه به هم دارند. مجموعه لیتل آنجل (little angle) با اشعار جذاب نام حیوانات، رنگ‌ها و غیره را به کودکان یاد می‌دهد. در انتها مجموعه لیتل انجل (Little angle) مشاهده خواهید کرد کودکان علاوه بر بیان کلمات و جملات ساده، به لهجه انگلیسی لغات را ادا می‌کنند. با تهیه مجموعه لیتل انجل (Little angle) می‌توانید کودکان را به دو زبان پرورش دهید.


سرفصل‌های آموزشی مجموعه لیتل انجل (Little angle) داخل این مجموعه:

•    آهنگ‌های حیوانات
•    آهنگ‌های شاهزاده خانم برای بچه‌ها
•    بهترین لیست پخش آهنگ‌های کودکانه برای کودکان و نوجوانان
•    بهترین لیست پخش آهنگ‌های کودکانه و کودکانه برای حمام
•    فیلم بچه کوسه
•    فیلم‌های کلاسیک مهدکودک
•    فیلم یادگیری
•    مشهورترین مجموعه‌های قافیه کودکستانمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن سریالی Peppa Pig
  2. آموزش زبان انگلیسی با مت (Learn English with matt)