حجم فایل: 5171MB نوع : قیمتی قیمت: 727,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه لولو کیدز(loolookids)

درباره مجموعه لولو کیدز(loolookids)

مجموعه لولو کیدز(loolookids) یکی از انیمیشن‌های جذاب و بی‌نظیر در حوزه آموزش زبان به کودکان می‌باشد که این انیمیشن در 132 قسمت و مجموعاً در بیش از 5 ساعت با روش‌های نوین اقدام به آموزش زبان انگلیسی به کودکان بالای شش ماه کرده است. به همین دلیل در وب‌سایت 118فایل این مجموعه به طور جامع ارائه شده که می‌توانید به صورت دی‌وی‌دی و یا لینک دانلود آن را دریافت کنید. در مجموعه لولو کیدز(loolookids) ابتدا به کودکان الفبای زبان انگلیسی، اعداد، رنگ و غیره را با آهنگ‌های شاد و متنوع آموزش می‌دهد، سپس به معرفی حیوانات مختلف جنگل می‌پردازد. همچنین در مجموعه لولو کیدز(loolookids) کودکان، با حیوانات اهلی که در مزرعه کشاورزی پرورش داده می‌شوند نیز آشنا خواهند شد. همان طور که می‌دانید یادگیری با کمک شعر و آهنگ بیشتر از سایر روش‌ها در یادگیری زبان انگلیسی به کودکان موثر است. به همین علت مجموعه لولو کیدز(loolookids) به صورت آهنگ‌های شاد همراه با شعرهای ساده کودکانه به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته است. جالب است بدانید که کودکان از 5 تا 7 دقیقه توانایی یادگیری دارند که این موضوع در مجموعه لولو کیدز(loolookids) در نظر گرفته شده است از این رو قسمت‌های مختلف این مجموعه بیشتر از 7 دقیقه نبوده تا کودکان به خوبی آموزش را فرا گیرند بدون آن‌که آموزش باعث خستگی آن‌ها شود؛ مجموعه لولو کیدز(loolookids) به دلیل تکرار کلمات و لغات سبب شده کودکان بهتر زبان انگلیسی را یاد بگیرند. علاوه بر این موارد در بیشتر ویدئوها متن شعر‌ها در زیر تصویر درج شده تا کودکان با شکل نوشتاری کلمات تا حدودی شناخت پیدا کنند. با این کار در مراحل بعدی فراگیری زبان که شامل نوشتن کلمات و جملات می‌شود مشکل نخواهد بود و کودکان عزیز شما با سرعت بیشتری زبان انگلیسی را فرا خواهند گرفت.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه لولو کیدز(loolookids) برای چه کسانی مناسب است؟

انیمیشن ها همواره برای کودکان جذاب بوده به گونه‌ای که از شش ماهگی جذب انیمیشن‌ها می‌شوند؛ به ویژه اگر انیمیشن همراه با شعرهای کودکانه و آهنگ‌های شاد باشد. مجموعه لولو کیدز(loolookids) یکی از انیمیشین‌های محبوب کودکان می‌باشد که می‌توانید با این مجموعه زبان انگلیسی را به کودکان بالای شش ماه خود یاد دهید. مجموعه لولو کیدز(loolookids) حتی موجب می‌شود کودکان بتوانند لهجه‌های زبان انگلیسی را به خوبی فرا گیرند. مجموعه لولو کیدز(loolookids) یک گزینه خوب برای مهدکودک‌های دو زبانه می‌باشد، زیرا قادرند با کمک این مجموعه شگفت‌انگیز لغات مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی را به کودکان آموزش دهند. به مربیان توصیه می‌کنیم در طول کلاس خود هر ویدئو را دو بار با فاصله برای کودکان پخش کنند، زیرا تکرار باعث می‌شود لغات و جملات بیشتری را کودکان به حافظه بسپارند.


چرا مجموعه لولو کیدز(loolookids) را تهیه کنید؟

کودکان در سنین پایین قدرت یادگیری بسیار بالایی به ویژه در یادگیری زبان‌های دیگر دارند، از این رو روش‌های مختلفی برای آموزش به کودکان توسط دانشمندان ارائه شده که یکی از این روش‌ها آموزش همراه با شعر و آهنگ می‌باشد. مجموعه لولو کیدز(loolookids) یک مجموعه جامع در زمینه یادگیری زبان انگلیسی به کودکان بالای شش ماه می‌باشد، زیرا در مجموعه لولو کیدز(loolookids) از الفبا، اعداد و رنگ گرفته تا حیوانات جنگل و حیوانات خانگی به صورت شعرهای ساده ارائه شده تا علاوه بر یادگیری لغات پایه‌ای زبان تلفظ صحیح کلمات را فرا گیرند. لهجه انگلیسی مجموعه لولو کیدز(loolookids) برای کودکان قابل درک بوده و می‌توانند راحت‌تر از زبان‌آموزان بزرگسال این لهجه را آموزش ببینند. توجه داشته باشید با تکرار مجموعه لولو کیدز(loolookids) در بازه‌های مختلف می توانید احتمال یادگیری تمامی لغات را در کودکان افزایش دهید، زیرا زبان انگلیسی فرّار بود و با تکرار می‌توانید این زبان بین‌المللی و پرکاربرد را به فرزندان خود آموزش دهید. علاوه بر موارد گفته شده مجموعه لولو کیدز(loolookids) می‌تواند یک منبع عالی برای مهدکودک‌های دو زبانه باشد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


در پایان مجموعه لولو کیدز(loolookids) چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه لولو کیدز(loolookids) کودکان قادرند حروف الفبا، اعداد، رنگ‌ها، حیوانات و غیره را به درستی تلفظ کنند و آنان را برای فراگیری سطح بعدی زبان انگلیسی آماده می‌کند. همان طور که می‌دانید زبان انگلیسی، زبان علمی دنیا محسوب می‌شود، از این رو برای آن که کودکان‌تان بتوانند در آینده به راحتی در علوم مختلف پیشرفت کنند نیاز به یادگیری این زبان دارند. از آن جا که شش‌ماهگی بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم برای کودکان خود مجموعه لولو کیدز(loolookids) را تهیه کنند، زیرا مجموعه لولو کیدز(loolookids) با ارائه یک مجموعه جذاب، لغات پایه‌ای و اساسی زبان را در قالب شعر‌های کودکانه همراه با آهنگ آموزش می‌دهد.در انتهای مجموعه لولو کیدز(loolookids) خواهید دید که کودکان حتی بهتر از کسانی که از بزرگسالی زبان را شروع کردند کلمات را تلفظ می کنند، دلیل آن این است که کودکان لهجه را نیز از مجموعه لولو کیدز(loolookids) یاد می‌گیرند.


سرفصل‌های آموزشی مجموعه لولو کیدز داخل این مجموعه:

•    الفبا
•    شناخت حیوانات
•    شعرهای کودکانه
•    لغات پرکاربرد و مهممشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه