حجم فایل: 2877MB نوع : قیمتی قیمت: 134,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava)

درباره مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava)

مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) با بیش از 6 ساعت ویدئو برای کودکان شش ماه به بالا ارائه شده است. انیمیشن های Dave and ava به همراه شعرهای شاد به آموزش زبان انگلیسی می پردازد. در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) الفبا، اعداد، رنگ، اعضای بدن و میوه ها را با روش های مختلفی به کودکان در کنار آهنگ آموزش می دهد. ویدئوهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) در حدود 5 دقیقه می باشد، زیرا کودکان در زمینه آموزش به ویژه زبان انگلیسی در حدود 5 الی 7 دقیقه بیشتر تمرکز ندارند. شعرهای متنوعی برای تکمیل آموزش زبان انگلیسی کودکان در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) تهیه شده که شامل عنکبوت و درخت کریسمس، ترانه های جشن هالوین، گوسفند مادربزرگ، روز بارانی، قطار حیوانات و غیره می شود که کمک می کند قدرت شنیداری زبان انگلیسی کودکان بالا رود. از آن جایی که حروف الفبا با لهجه بریتانیایی نیز در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) قرار دارد موجب می شود کودکان به این لهجه مسلط شوند، زیرا کودکان بهتر از بزرگسالان می توانند لهجه های مختلف را فرا بگیرند. با انیمیشن های مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) می توانید از همان سن کم با کودکان خود زبان انگلیسی را کار کنید و مهارت شنیداری و گفتاری آن ها را تقویت کنید تا بتوانند در آینده به راحتی مباحث بیشتری از زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) یک مرجع خوب برای فراگیری زبان انگلیسی به کودکان بالای شش ماه می باشد و اولین آموزشی است که برای کودکان شش ماه به بالا مناسب است، زیرا انیمیشن های کوتاه و جذاب مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) همراه با شعر و آهنگ های شاد الفبا، اعداد، رنگ، اعضای بدن و میوه ها را به کودکان یاد می دهد. بهترین زمان یادگیری زبان غیر از زبان مادری مانند انگلیسی از خردسالی تا 7 یا 8 سالگی می باشد و این دلیل دیگری است که می توان گفت آموزش های مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) برای کودکان بالای شش ماه مناسب خواهد بود. تکرار حروف الفبا، اعداد، رنگ، اعضای بدن و میوه ها در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) با شعرهای متنوع باعث می شود، کودکان در اثر این تکرارها آموزش زبان انگلیسی را به خوبی فراگیرند.


چرا مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) را کودکان فرابگیرند؟

زبان انگلیسی از جمله زبان های بین المللی است که در حال حاضر بیشتر مردم جهان این زبان را یاد دارند و در بیشتر ارتباط های بین المللی از زبان انگلیسی استفاده می شود. حتی برای تحصیلات در دانشگاه نیاز به دانستن زبان انگلیسی است، از این رو یادگیری زبان انگلیسی یک امر ضروری می باشد. به همین منظور بهتر است از سن کم به کودکان زبان انگلیسی آموزش داده شود. با مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) می توان از شش ماهگی به کودکان زبان را یاد داد. تحقیقات نشان داده کودکی که از زیر یک سالگی زبان را فراگرفته نسبت به کودکی که از سن 9 سالگی زبان را آموزش می بیند، در آینده هنگامی که وارد سطوح بالاتر زبان می شود موفق تر خواهد بود، پس برای آن که در آینده کودکان بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند پیشنهاد می کنیم برای خردسالان مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) را تهیه شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


در پایان مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کودکان قادر خواهند بود الفبا را به ترتیب و به صورت شعر بیان کنند، حتی رنگ ها، میوه ها و خوراکی را به خوبی تشخیص می دهند. شمارش اعداد تا ده با روش های مختلفی به کوکان یاد داد شده، از دیگر مباحثی مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) است که می توان گفت در انتهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کودکان قادرند اعداد را از یک تا ده بشمارند. کودکان با مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) مباحث پایه ای را فرا می گیرند و آمادگی خوبی برای شروع سطح بالاتر پیدا می کنند. از آن جا که انیمیشن ها مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کوتاه و جذاب تولید شده و کودکان بالای شش ماه تا انتهای همراه آموزش خواهند بود و بیشتر برای یادگیری ترغیب می شوند. این امر باعث می شود در انتها همزمان با زبان مادری زبان انگلیسی را  به خوبی یاد بگیرند.

سرفصل های آموزشی مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava)

•    آموزش الفبا با شعر
•    آموزش الفبا با مثال
•    آموزش الفبا با آهنگ با لهجه بریتانیایی
•    آموزش اعداد با آهنگ
•    آموزش اعداد با گربه
•    روز برفی با اعداد
•    آموزش اعداد با قورباغه
•    آموزش اعضای بدن با آهنگ
•    آموزش رنگ ها با اعداد
•    رنگ ها با خانواده انگشتی
•    آموزش رنگ با بادبادک
•    خوراکی ها
•    میوه ها
•    شرینی
•    آهنگ های شاد کودکانهمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه