حجم فایل: 6185MB نوع : قیمتی قیمت: 434,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol)

درباره مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol)

مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) با هدف یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان بالای 6 ماه سعی در ارائه مفرح ترین ویدئو های سرگرمی' >سرگرمی و آموزشی دارد. مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) با بیش از 5 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی علاوه بر یادگیری لغات و اشعار انگلیسی به آموزش برخی آداب و رفتار های کودکانه نیز می پردازد و ویدئو های مهیج این مجموعه باعث شده که کودکان تمامی آموزش ها را به طور کامل فرا بگیرند و لحظه ای از آموزش غافل نشوند. مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) با 103 قسمت ویدئو آموزشی ابتدا به آموزش حروف زبان انگلیسی به صورت جداگانه می پردازد به گونه ای که کودکان 27 حرف زبان انگلیسی را با مثال های متنوع فرا خواهند گرفت و بعد از آن کارکتر های این مجموعه با قرار گرفتن در محیط های مختلف لغات مربوط به همان محیط را آموزش می دهند که همین امر باعث شده کودکان با مزرعه و حیوانات، شغل ها و ابزار آن ها و جشن ها و قوانین آن ها به طور کامل آشنا شوند. آموزش کامل اعداد، رنگ ها، اعضای بدن، اشکال هندسی و اشعار کودکانه نیز به آموزش های بالا اضافه شده اند که محبوبیت این مجموعه را دو چندان کرده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) برای تمامی خانواده هایی که امروزه به دلیل مشکلات متعدد نمی توانند به تربیت و آموزش مهارت های مختلف و زبان انگلیسی کودکان خود بپردازند مناسب است. همچنین مربیان موسسات آموزش زبان انگلیسی و مهدکودک ها نیز می توانند از اشعار مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) نهایت استفاده را ببرند چرا که کودکان باید در محیطی زبان انگلیسی را فرا بگیرند که کاملا انگلیسی باشد و مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) با ارائه ویدئو های آموزشی این امکان را برای مربیان فراهم می کند. شاد و مهیچ بودن مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) باعث شده کودکان علاقه‌مند به زبان انگلیسی به طور کامل لغات و اشعار را فرا بگیرند و در ذهنشان نقش ببندد چرا که یادگیری در این سن به هیچ وجه از ذهن خارج نمی شود.

چرا مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) را تماشا کنیم؟

همان طور که میدانید زبان انگلیسی باید از کودکی در ذهن کودک شکل بگیرد. امروزه اهمیت زبان انگلیسی به قدری بالارفته که متخصصان حوزه کودک و نوجوان معتقد هستند که کودکان همان طور که زبان فارسی را در خانه یاد میگیرند باید زبان انگلیسی را نیز در خانه یاد بگیرند و خانواده را وادار به یادگیری زبان انگلیسی میکنند. ویدئو های مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) این امکان را فراهم میکند که فضای خانه کاملا محیطی انگلیسی باشد تا کودکان به طور کامل با لهجه و نحوه تلفظ لغات به درستی آشنا شوند.


در پایان انیمیشنbounce patrol چه اتفاقی می افتد؟

بعد از بررسی های انجام شده درباره مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) انتظار می رود کودکان پس از دیدن ویدئو های این مجموعه به طور کامل حروف الفبا را فرا گرفته باشند و با اعضای بدن و انواع حیوانات اهلی و وحشی آشنا شوند. مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) به آموزش اعداد و رنگ ها نیز می پردازد به گونه ای که کاراکترها برای یادگیری هرچه بهتر کودکان لباس های رنگی میپوشند که کودکان به طور کامل با رنگ ها آشنا شوند همچنین کاراکتر های این مجموعه برای آموزش شغل ها به محل کار شاغلین رفته و لغات را در همان محل آموزش میدهند. یاد دادن عادت های خوب مانند مسواک زدن و یا قوانین راهنمایی رانندگی در کنار اشعار جشن کریسمس و اشعار قهرمانان کارتونی نشان می دهد که  مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) از هیچ گونه آموزشی صرف نظر نکرده است و تمامی جوانب را برای داشتن مجموعه ای کامل جهت یادگیری کودکان سنجیده است. در پایان باید گفت مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol) به دلیل داشتن اشعار مختلف و آموزش به همراه آهنگ و رقص میتواند بهترین گزینه برای خانواده هایی باشد که قصد آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را دارند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل های آموزشی مجموعه بونس پاترول (Bounce Patrol)

•    آموزش الفبا
•    آموزش الفبا در کریسمس
•    آموزش الفبا با شغل‌ها
•    آموزش اعداد
•    آموزش رنگ‌ها
•    آموزش رنگ های رنگین‌کمان
•    آموزش اعضای بدن
•    آموزش حیوانات
•    آموزش شغل‌ها
•    جشن هالووین
•    اشعار کودکانه آموزشیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه