حجم فایل: 8203MB نوع : قیمتی قیمت: 385,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه استیو اند مگی (Steeve and Maggie)

درباره مجموعه استیو اند مگی(steve and maggie)

مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) به صورت انیمیشن‌های جذاب، زبان انگلیسی را به کودکان بالای دو سال یاد می‌دهد. در حال حاضر زبان انگلیسی زبان رسمی و علمی دنیا محسوب می‌شود که فراگیری آن برای همه افرادی که می‌خواهند در زمینه¬های علمی پیشرفت کنند ضروری و لازم می‌باشد. اگر شما هم مایلید فرزندان‌تان در آینده پیشرفت چشمگیری داشته باشند بهتر است از همان کودکی به آن‌ها زبان انگلیسی را آموزش دهید. مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) با بیش از 19 ساعت مباحث مختلفی نظیر الفبا، رنگ، حیوانات، غذاها، مشاغل، آب و هوا، اعداد و غیره را همراه با شعر و انیمیشن به کودکان بالای دو سال آموزش می‌دهد. مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) به معرفی اعضای بدن و لباس‌هایی که برای هر فصل مناسب است پرداخته، همچنین مشاغلی و حرفه های متنوعی در مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) ارائه شده تا در کنار آشنایی با مشاغل کودکان بتوانند شغل دلخواه خود را انتخاب کنند. مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) به صورت ویدئوهای کوتاه برای کودکان تهیه شده است، زیرا کودکان، بیشتر از 5 الی 7 دقیقه برای آموزش تمرکز ندارند به همین دلیل مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) بهترین انتخاب برای یادگیری زبان به کودکان می‌باشد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) برای تمام کودکان بالای دو سال مناسب بوده و می‌توانند با کمک مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) حتی لهجه‌های زبان انگلیسی را به خوبی فرابگیرند، زیرا در سن کم کودکان قادرند لهجه‌های زبان‌های مختلف را به طور دقیق یاد بگیرند به همین دلیل بهتر است مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) را برای فرزندان‌تان تهیه کنید. علاوه بر والدین، تهیه مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) را به مربیان مهدکودک‌ها پیشنهاد می‌دهیم، زیرا انیمیشن‌ها و آهنگ‌های شاد یکی از روش‌های اصلی در یادگیری زبان به کودکان به شمار می‌آید. به طور کلی اگر می‌خواهید از پایه کودکان، زبان را فرابگیرند، مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) بهترین گزینه برای فرزندان‌ شماست.


چرا مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) را تماشا کنیم؟

بیشتر مردم جهان به زبان انگلیسی مسلط هستند از این رو به هر کشوری که برای تحصیل یا سفر می‌روید برای ارتباط با مردم آن کشور نیاز به دانستن زبان انگلیسی را بسیار احساس خواهید کرد. همین امر موجب شده بسیاری تمایل داشته باشند که از کودکی زبان انگلیسی را به فرزندان‌شان آموزش دهند. مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) اصول پایه‌ای و اصلی زبان را به کودکان آموزش می‌دهد و کودکان می‌توانند پس از اتمام مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) به راحتی وارد سطح‌های بالاتر زبان شوند. یادگیری زبان به صورت تخصصی برای ادامه تحصیل، یک نیاز اساسی به شمار می‌رود و برای آن که کودکان در سنین بالا راحت‌تر مباحث پیشرفته زبان را یاد بگیرند بهتر بوده که از دو سالگی فراگیری زبان انگلیسی را شروع کنند.

در پایان مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) کودکان بالای دو سال الفبا، اعداد، رنگ‌ها، حیوانات را به خوبی یاد می‌گیرند. همچنین کلمات پایه و اصلی زبان انگلیسی را در پایان آموزش می‌توانند به درستی تلفظ کنند و در کنار یادگیری کلمات با مشاغل مختلف نیز آشنا می‌شوند. مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) عادت های خوبی مانند مسواک زدن، کوتاهی مو، معرفی غذاهای سالم و مضر و غیره را در انتها به کودکان یاد می‌دهد. از آن جا که آموزش به صورت شعر و آهنگ‌های شاد در کنار انیمیشن‌های جذاب ارائه می‌شود، می‌توان گفت مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) یک روش موثر در آموزش اصولی و درست زبان انگلیسی به کودکان به شمار می‌رود. نتایج بسیاری از دانشمندان نشان می‌دهد، اگر مطالب آموزشی به صورت انیمیشن در اختیار کودکان قرار داده شود، سریع‌تر و بهتر از سایر روش‌های آموزشی مطالب علمی را فرا می‌گیرند. به همین دلیل سعی شده مجموعه استیو اند مگی (steve and maggie) به صورت انیمیشن‌های شاد و جذاب ارائه شود تا کودکان در کمترین زمان زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

سرفصل های آموزشی استیو اند مگی

•    آموزش رنگ ها
•    آموزش حیوانات
•    آموزش غذاها
•    آموزش شغل ها
•    آموزش اعضای بدن
•    آموزش آب و هوا
•    آموزش عادت های خوب
•    آموزش وسایل نقلیه
•    فوتبال و اعداد
•    کلاس درس
•    در خانه
•    آشنایی با انواع لباس ها
•    آموزش انواع بازی ها
•    اسباب بازی ها
•    جشن هالووین
•    یادگیری به همراه  steve and maggieمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه