حجم فایل: 7168MB نوع : حجمی قیمت: 84,000 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه آموزشی CG Workshop Exterior

CG workshop شامل 10 درس (بیش از 12 ساعت فیلم HD) می باشد که این دوره نیاز به دانش پایه ای در مورد رندرگیری در نرم افزار 3dmx و پلاگین پر قدرت V-RAY دارد.

این برنامه آموزشی بر تجسم معماری، تئوری و تکنیک هایی تمرکز دارد که یادگیری آنها به شما این امکان را می دهد که رندر خود را به سطح دیگری ببرید. این برنامه به کاربران متوسط و نیمه پیشرفته 3ds max و V-RAY اختصاص داده شده است. مبتدیان نیز ممکن است نکات بسیار مفیدی را پیدا کنند.

عکاسان حرفه ای به وسیله دوربین های V-RAY آنچه را که انتظار دارید در دنیای 3D مشاهده کنید، همچنین اطلاعات اضافی دربره پس پردازش و ارتباط بین دوربین های واقعی و پارامترهای آنها با موارد مجازی را، توضیح میدهند.

برنامه CGW exteriors، نظریه را از بسیاری از مناطق ترکیب می کند و به شما راه چگونگی پیاده سازی تکنیک های پیشرفته در صحنه های خود را نشان می دهد. پرونده های پروژه برای هر درس شما را در طول فرایند هدایت می کند. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یا در صحنه های خود کار کنید یا از موارد پیشنهادی ارائه شده استفاده کنید. این برنامه آموزشی سه صحنه متفاوت را ارائه می دهد که شما یاد می گیرید چگونه خلق و حذف کنید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش نرم افزار تری دی مکس
  2. آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture 2014