حجم فایل: 3829MB نوع : حجمی قیمت: 44,871 ریال افزودن به سبد خرید


مجموعه آموزشی فیس تو فیس کمبریج

مجموعه کتب آموزش زبان Cambridge face to face یک دوره آموزشی کامل زبان انگلیسی برای سطوح مبتدی تا پیشرفته زبان انگلیسی می باشد. این دوره شامل 6 سطح طبقه بندی شده Starter ,elementary ,pre-intermediate, intermediate, upper –intermediate و advanced است که هر سطح شامل فایل های ویدئویی و صوتی آموزش زبان انگلیسی می باشد، همچنین در هرفایل pdf کتاب student book و work book و نرم افزار Interactive برای هر سطح گنجانده شده است.

این مجموعه آموزشی هر 4 مهارت زبان انگلیسی یعنی Listening، Writting، Grammar و Speaking را آموزش می دهد اما تمرکز اصلی این دوره بر یادگیری و چگونگی ارتباطات و مکالمات می باشد و شامل موضوعات جدید بسیاری است که دانش آموزان در کلاس های speaking می توانند ساعت ها در مورد آن بحث کنند، دروس این کتاب مختصر و کامل می باشد به گونه ای که زبان آموزان از یادگیری خسته نمی شوند. در رابطه با بخش listening نیز فایل ها به صورتی است که آموزش های لازم در زمینه درک مکالمات انگلیسی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. زبان آموزان در هر سطحی می توانند از دروس این کتاب در جهت ارتقا و پیشرفت دانش زبان خود بهره بگیرند.

روش آموزشی این مجموعه EFL (English as a foreign language) می باشد که از متد آموزش زبان انتشارات کمبریج بوده و یادگیری زبان را برای زبان آموز آسان تر می کند. مجموعه face to face Cambridge بر روی listening یا همان شنوایی و speaking یا همان مکالمه تاکید فراوانی کرده است.

ویژگی های این مجموعه:
1.فایل pdf کتابstudent book

2.فایل pdfکتاب workbook

3.فایل صوتی کتاب student book

4.نرم افزار آموزشی Interactive که شامل تمرین های درس به درس به همراه پاسخنامه و ویدئو های آموزشی هماهنگ با کتاب ها می باشد.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زبان Lucy
  2. آموزش زبان انگلیسی در منزل