حجم فایل: 1536MB نوع : حجمی قیمت: 18,000 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم Paranormal Activity 4- 2012

فیلم Paranormal Activity 4 2012

نام فارسی: فعالیت فراطبیعی 4

نام لاتین: Paranormal Activity 4

تاریخ انتشار: 19 اکتبر 2012

امتیاز فیلم: 10/4.6 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: انگلیسی + زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 97 دقیقه

ژانر فیلم: ترسناک

کارگردانان: Henry Joost، Ariel Schulman

بازیگران: Kathryn Newton، Matt Shively، Aiden Lovekamp، Brady Allen، Stephen Dunham، Alexandra Lee، Katie Featherston

خلاصه داستان:

فیلم Paranormal Activity 4 2012، دنباله ای بر 3 بخش قبل از سری فیلم های ترسناک Paranormal Activity و به کارگردانی Henry Joost و Ariel Schulman می باشد.

در تاریخ 9 اکتبر 2006، پس از اینکه Kristi و همسرش Daniel توسط خواهرش Katie به قتل رسیدند، پسر یک ساله شان Hunter به وسیله وی ربوده شد و تا به حال هیچ کس از محل زندگی آن دو خبری ندارد. 

5 سال پس از این جریانات، در نوامبر 2011، دختری به نام Alex Nelson در حومه ثروتمندان Henderson به همراه مادر، پدر و برادر کوچکش به نام Wyatt زندگی می کند. او و دوست پسرش Ben مدام از تمامی اتفاقات زندگی خود فیلم تهیه می کنند. Alex شاهد اسباب کشی خانواده جدیدی به نزدیکی آنان می باشد. همسایه جدید زنی است با پسری کوچک به نام Robbie که رفتارهایی عجیب از خود نشان می دهد. یک روز که این در بستر بیماری قرار می گیرد، از مادر و پدر Alex درخواست نگهداری از پسرش را برای مدتی می نماید. Alex و Ben که دائما از طریق وب کم لپ تاپ با یکدیگر صحبت می کنند، شاهد رفتارهای عجیب Robbie می باشند. تا اینکه یک روز با دیدن فیلم ضبط شده از طریق وب کم لپ تاپ Ben، Alex متوجه می شود که Robbie نیمه های شب به رختخواب او آمده و برای مدتی در کنارش خوابیده است. اتفاقات عجیب و غریب زیادی از همان بدو ورود Robbie در خانه شان به وقوع می پیوندند تا اینکه ...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. فیلم Paranormal Activity 1