حجم فایل: 1832MB نوع : حجمی قیمت: 21,469 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم Paranormal Activity 3

فیلم Paranormal Activity 3

نام فارسی: فعالیت فراطبیعی 3

نام لاتین: Paranormal Activity 3

تاریخ انتشار: 14 اکتبر 2011

امتیاز فیلم: 10/5.8 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: انگلیسی + زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 93 دقیقه

ژانر فیلم: ترسناک

کارگردانان: Henry Joost، Ariel Schulman

بازیگران: Lauren Bittner، Chris Smith، Chloe Csengery، Jessica Tyler Brown

خلاصه داستان:

فیلم Paranormal Activity 3 سومین فیلم از مجموعه فیلم های ترسناک Paranormal Activity بوده که توسط Henry Joost و Ariel Schulman کارگردانی شده است. داستان این فیلم دوران کودکی Katie و Kristi را نشان می دهد که چگونه تمامی این فعالیت های فراطبیعی در زندگی آن دو آغاز می شود.

در سال 2005، زمانیکه Kristi پسر خود Hunter را باردار است، خواهرش Katie جعبه ای از فیلم های قدیمی دوران کودکیشان را به او می دهد که یک سال بعد زمانیکه سرقتی در خانه Kristi اتفاق می افتد، آن جعبه حاوی نوارهای ویدئویی گم می شود.

بر طبق فیلم های ویدئویی، در سال 1988، Katie و Kristi به همراه مادرشان Julie و دوست پسرش Dennis زندگی می کنند. در زمان جشن تولد Katie، Dennis متوجه می شود که Kristi با شخصی خیالی به نام Toby صحبت می نماید. وی هم چنین متوجه رخ دادن اتفتقاتی عجیب و غریب در خانه می شود. از اینرو تصمیم می گیرد دوربینی را در اتاق خواب خودشان قرار دهد. در شب اول ناگهان زمین لرزه ای رخ می دهد و دوربین قرار داده شده در اتاق سقوط می کند. گرد و غباری که بر اثر زلزله از سقف فرو می ریزد، بر روی یک شکل نامرئی درون اتاق قرار می گیرد. Dennis پس از مشاهده این حادثه عجیب در فیلم دوربین، تصمیم می گیرد دوربین هایی را در سراسر خانه قرار دهد. شب دوم، دوربین قرار گرفته شده در اتاق خواب دختران، نشان می دهد که Kristi از خواب بیدار شده و به سمت دوربین حرکت می کند. وی شروع به صحبت با شخصی که پشت دوربین قرار دارد می نماید تا اینکه ...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. فیلم Paranormal Activity 1