حجم فایل: 2437MB نوع : حجمی قیمت: 28,559 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم هالک شگفت انگیز

فیلم هالک شگفت انگیز

فیلم هالک شگفت انگیز محصول کشور آمریکا که توسط لویس لتریر کارگردانی شده، در تاریخ 8 ژوئن 2008 انتشار یافت. این فیلم ابر قهرمانی، بر اساس کاراکتر هالک در Marvel Comics ساخته شده است.


فیلم هالک شگفت انگیز

در آغاز فیلم هالک شگفت انگیز شاهد ملاقات ژنرال «راس» با دکتر «بروس بنر» که همکار و نامزد دخترش «بتی» نیز می باشد، در دانشگاه Culver واقع در ویرجینیا خواهید بود. این ملاقات در خصوص آزمایشی است که به خواسته «راس» از طریق اشعه گاما، ابر انسان هایی تولید می گردند. این آزمایش که مربوط به برنامه "ابر سرباز" در جنگ جهانی دوم بوده و «راس» امید به خلق مجدد آن را دارد، با شکست مواجه می شود و در پی برخورد این اشعه به دکتر «بروس بنر»، وی برای مدت کوتاهی به هالک تبدیل می گردد. این اتفاق هنگام افزایش ضربان قلب وی به 200 رخ می دهد. هالک آزمایشگاه را نابود نموده و موجب آسیب دیدن و یا کشته شدن تمامی افراد داخل آن می گردد. از اینرو «بروس» فرار کرده و توسط ارتش آمریکا و به خصوص ژنرال «راس» که در پی ساختن سلاحی از هالک است، تحت تعقیب قرار می گیرد.

فیلم هالک شگفت انگیز - فیلم هالک شگفت انگیز

در ادامه فیلم هالک شگفت انگیز شاهد گذشت 5 سال، زمانیکه «بروس» در کارخانه بطری سازی واقع در برزیل مشغول به فعالیت می باشد، خواهید بود. وی تمام این سال ها به دنبال راهی جهت درمان وضعیت خود بوده است. برای اینکار او با شخصی که با نام مرد آبی معرفی شده، از طریق اینترنت همکاری می کرد. «بروس» نیز خود را مرد سبز معرفی نمود. او برای کمک به کنترل خود جهت عدم تبدیل شدن به هالک، به یادگیری تکنیک های یوگا پرداخته که اینکار منجر به تبدیل نشدن وی در طی 5 ماه گردیده است. اما در پی رخ دادن حادثه ای، ژنرال «راس» متوجه محل زندگی «بروس» شده و تیم ویژه ای را برای دستگیری وی به برزیل می فرستد. تا اینکه ...


فیلم هالک شگفت انگیز - فیلم هالک شگفت انگیز

نام فارسی: هالک شگفت انگیز

نام لاتین: The Incredible Hulk

تاریخ انتشار: 8 ژوئن 2008

امتیاز فیلم: 6.8/10 IMDb 

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 112 دقیقه

ژانر فیلم: اکشن | علمی - تخیلی | ماجراجویی

کارگردان: Louis Leterrier

بازیگران: Edward Norton، Liv Tyler، Tim Roth،  Tim Blake Nelson، Ty Burrell، William Hurt

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. فیلم هالک