حجم فایل: 2979MB نوع : حجمی قیمت: 34,910 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم هالک

فیلم هالک

فیلم هالک با سبکی ابر قهرمانی که توسط انگ لی کارگردانی شده، در تاریخ 13 ژوئن 2003 به عنوان دومین فیلم جهانی سینمایی مارول در ایالات متحده آمریکا انتشار یافت. این فیلم با کسب بیش از بودجه خود در سراسر جهان، به موفقیتی تجاری دست پیدا نمود. فیلم هالک به بررسی زندگی بروس بنر می پردازد که پس از حادثه آزمایشگاهی اشعه گاما، در هنگام عصبانیت می تواند به موجودی غول پیکر وسبز رنگ با عنوان هالک تبدیل گردد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> هالک1


 

فیلم هالک

در آغاز فیلم هالک شاهد ارائه نظریه ای از سوی دانشمند ارتش به نام دیوید بنر، در خصوص ایجاد ابرسربازهایی از طریق تزریق ماده ای به نام گاما که موجب به وجود آمدن قدرت فراوانی در آنان می گردد، خواهید بود. او که برای ژنرال راس کار می کند، جهت آزمایش، این ماده را به خون حیوانات تزریق نموده و شاهد ایجاد قدرت خارق العاده ای در آنان می باشد. اما ژنرال راس به او اجازه استفاده از انسان ها برای انجام این آزمایش را نمی دهد. از اینرو بنر تصمیم می گیرد تا به صورت مخفیانه این ماده گاما را به خودش تزریق نماید. پس از گذشت مدت زمانی طولانی، همسر بنر، فرزند پسری به دنیا آورده که نام او را بروس می گذارند. دیوید متوجه می شود که پسرش امکان به ارث بردن این اثرات را از وی دارد، پس در جستجوی راه درمانی برای فرزندش بوده، اما پس از مدتی در روند کار متوقف می شود. 

فیلم هالک  - فیلم هالک

زمانیکه ژنرال راس متوجه انجام آزمایش گاما بر روی انسان، توسط بنر می شود، وی را اخراج می نماید. دیوید پس از این جریان، برای انتقام، در سراسر شهر انفجاری از اشعه های گاما به وجود آورده و سپس به علتی نامشخص همسر خود را به قتل می رساند. از اینرو دیوید تبعید شده و خواهرش با اظهار به مرگ دیوید، بروس را به فرزندی قبول می کند.

فیلم هالک - فیلم هالک

در ادامه فیلم هالک مشاهده خواهید کرد که بروس پس از تحصیلات در کالج به دانشمند بزرگی در علم ژنتیک تبدیل شده و تصمیم به کار بر روی پروژه پدرش دیوید می گیرد. وی علاقه زیادی به دختر ژنرال راس به نام بتی داشته و در مؤسسه بیوتکنولوژی برکلی در زمینه تحقیقات نانومدی با او به فعالیت می پردازد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> هالک1


 

فیلم هالک

در فیلم هالک شاهد رخ دادن حادثه ای در آزمایشگاه خواهید بود که بروس قادر به جلوگیری از شلیک اشعه گاما توسط دستگاه نبوده و به ناچار برای حفظ جان همکارش، خود را در برابر مقدار زیادی اشعه گاما قرار می دهد، اما به دلیل وجود این ماده به ارث برده شده توسط پدرش در خون وی، نمی میرد ولی ...

نام فارسی: هالک

نام لاتین: Hulk

تاریخ انتشار: 13 ژوئن 2003

امتیاز فیلم: 5.7/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 138 دقیقه

ژانر فیلم: اکشن | علمی - تخیلی

کارگردان: Ang Lee

بازیگران: Eric Bana، Jennifer Cannelly، Sam Elliott، Josh Lucas، Nick Nolte 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. فیلم هالک شگفت انگیز