حجم فایل: 1536MB نوع : حجمی قیمت: 18,000 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم من پیش از تو

فیلم من پیش از تو

فیلم من پیش از تو با ژانری درام و رمانتیک، برگرفته از رمان محبوب و پرطرفداری با همین نام به نویسندگی جوجو مویز می باشد. این فیلم که توسط Thea Sharrock کارگردانی شده، در تاریخ 3 ژوئن 2016 انتشار یافته است. داستان فیلم من پیش از تو درباره شخصی ماجراجو و ورزشکار به نام ویل ترینر بوده که دائما در حال صخره نوردی می باشد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> من پیش از تو

 

فیلم من پیش از تو - فیلم من پیش از تو

در ابتدای فیلم من پیش از تو شاهد تصادف ویل ترینر و فلج شدن وی پس از این اتفاق خواهید بود. همسر ویل ترینر پس از این حادثه او را ترک نموده و از اینرو وی دچار افسردگی می شود. پس از گذشت زمان 2 سال از این رخداد و در اوج ناراحتی ویل اتفاق جدیدی را در زندگی خود تجربه می نماید. 

فیلم من پیش از تو - فیلم من پیش از تو

لوئیزا کلارک که دختری شاد و فقیر می باشد به دلیل ورشکستگی مدیر کافه ای که در آن مشغول به کار بود، از آنجا اخراج می گردد. از اینرو در پی شغلی برای تامین مخارج خود و خانواده اش می باشد. لوئیزا با مشاهده آگهی استخدامی مبنی بر پرستاری از مردی ناتوان به آدرس مندرج در آگهی مراجعه می نماید. او پس از صحبت با مادر آن مرد که همان ویل ترینر می باشد، درصدد قبول این شغل بر می آید. لوئیزا با اینکه تجربه ای در اینکار ندارد اما به اعتقاد مادر ویل به دلیل روحیه شادش قادر به موفقیت در این شغل خواهد بود. در برخورد اول، ویل رفتار سردی را نسبت به لوئیزا از خود نشان می دهد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> من پیش از تو

فیلم من پیش از تو 

 با گذشت زمان و تلاش های بسیار لوئیزا در تعویض روحیه ویل، تا حدودی موفق به تغییر رفتار سرد وی می گردد. از طرفی لوئیزا متوجه می شود که وضعیت ویل هرگز بهبود نیافته و توانایی خود را به دست نخواهد آورد. پس درصدد یافتن راهی برای تعویض روحیه وی بر می آید. در ادامه فیلم من پیش از تو شاهد رخ دادن اتفاقات جالب و جذاب زیادی خواهید بود که می تواند منجر به تغییر سرنوشت ویل و لوئیزا گردد. 

فیلم من پیش از تو

نام فارسی: من پیش از تو

نام لاتین: Me Before You

تاریخ انتشار: 3 ژوئن 2016

امتیاز فیلم: 7.4/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا و انگلستان

زبان فیلم: انگلیسی با زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 110 دقیقه

ژانر فیلم: درام | رمانتیک

کارگردان: Thea Sharrock

بازیگران: Emilia Clarke، Sam Claflin، Jenna Coleman، Charles Dance، Janet McTeer، Matthew Lewis

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه