حجم فایل: 742MB نوع : حجمی قیمت: 8,695 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم مستند مسی 2014

فیلم messi 2014 در واقع زندگینامه لیونل مسی و محصول کشور اسپانیا به کارگردانی Alex de la Iglesia و نوشته Jorge valdano saenz de ugarte می باشد. ستارگان این فیلم سینمایی John cruyff, lionel messi و kike Dominguez می باشند. ایگلسیا کارگردان معروف اسپانیایی است که اولین فیلمش تحت عنوان Accion mutante در جشنواره فیلم مونترال برنده دو جایزه مهم شده است. او که متولد 1965 در اسپانیاست، فارغ التحصیل رشته فلسفه از دانشگاه Densto می باشد.

داستان فیلم در رابطه با زندگی ستاره آرژانتینی (لیونل مسی) است و به دوران کودکی وی در روساریو تا زمانی که به یکی از بزرگترین ستارگان فوتبال دنیا تبدیل شد، می پردازد. لیونل مسی فوتبالیست حرفه ای اهل کشور آرژانتین و عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی کشور آرژانتین می باشد که در پست مهاجم بازی می کند. وی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال اروپا انتخاب شده و در سن 21 سالگی توپ طلای اروپا را از آن خود کرده است.

طبق تحقیقات کالج هلند و به عقیده بسیاری از کارشناسان فوتبال، او یکی از باهوش ترین بازیکنان دنیا محسوب می شود.

کارگردان این فیلم جذاب در یکی از گفت و گو های خویش اظهار کرده که این فیلم را تحت تاثیر آثار وودی آلن، کارگردان مشهور و پرطرفدار آمریکایی ساخته است. همچنین پس از اولین نمایش این فیلم در فستیوال ونیز سال 2014، Andrew Barker نویسنده سرشناس در یکی از نوشته های خود اظهار کرد که این فیلم، فیلمبرداری عالی و ویرایش خوبی دارد.
تماشای این فیلم جذاب که توسط وب سایت 118فایل خدمت شما همراهان همیشگی ارائه گردیده را از دست ندهید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه