حجم فایل: 1863MB نوع : حجمی قیمت: 21,832 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی

فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی

فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی به کارگردانی کریستوفر مک کوری، یک فیلم اکشن و جاسوسی بوده که در تاریخ 23 جولای 2015 انتشار یافت. این فیلم به عنوان پنجمین سری از مجموعه فیلم های ماموریت غیر ممکن محسوب گردیده که این بار هم نقش اول این فیلم را بازیگر معروف به نام تام کروز بر عهده دارد.


 

فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی - فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی

داستان فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی از آنجایی آغاز می گردد که پس از جلوگیری از فروش گاز عصبی به تروریست های چچن در مینسک، مامور IMF به نام اتان هانت مصمم به اثبات وجود سندیکا، یک کنسرسیوم جنایی است که سازمان سیا با عقیده وی مخالفت می نماید. هانت توسط سندیکا در یک فروشگاه گرامافون واقع در لندن دستگیر می شود. در همین حین رهبر آنان که فردی عینکی با موهای بور است، یکی دیگر از ماموران IMF را که در آنجا قرار دارد، به قتل می رساند. هانت که در یک اتاق شکنجه مملوء از گاز عصبی که توسط یکی از اعضای جنبش Janik به نام دکتر بون گرفتار شده با کمک یکی از ماموران MI6 و نیز الیسا فاوست یکی از فعالان سندیکا از آن اتاق خارج می گردد. 

فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی - فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی

در ادامه فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی مشاهده خواهید کرد که در واشنگتن D.C، مدیر کل سیا به نام آلن هالنی و مدیر عامل IMF به نام ویلیام برانت، قبل از یک کمیته سنا شهادت می دهند. از طرفی IMF که در حال حاضر بدون وزیر امور خارجه می باشد، به دلیل روش های مخرب و سایر خلاف کاری ها، بحث برانگیز است. از اینرو هانلی موفق به برهم زدن IMF و ملحق شدن به CIA می گردد. برانت متوجه تلاش هانلی جهت دستگیری هانت شده و به او هشدار داده تا مخفی شود. هانت نیز از IMF برکنار می گردد. 

ادامه فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی راجع به اتفاقات رخ داده در شانزده ماه بعد می باشد. هانت که هنوز در پاریس زندگی می کند متوجه می شود که ...


فیلم ماموریت غیر ممکن: ملت یاغی

نام فارسی: ماموریت غیر ممکن:ملت یاغی

نام لاتین: Mission Impossible Rogue Nation

تاریخ انتشار: 23 جولای 2015

امتیاز فیلم: 7.4/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 123 دقیقه

ژانر فیلم: اکشن | ماجراجویی | هیجان انگیز

کارگردان: Christopher McQuarrie

بازیگران: Tom Cruise، J. J. Abrams، Bryan Burk، David Ellison، Dana Goldberg، Don Granger
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه