حجم فایل: 1843MB نوع : حجمی قیمت: 21,598 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم غرور و تعصب

فیلم غرور و تعصب

فیلم غرور و تعصب با ژانری درام و رمانتیک به کارگردانی جو رایت در تاریخ 11 سپتامبر 2005 انتشار یافت. داستان این فیلم براساس رمان معروف جین اوستین به همین نام می باشد. فیلم غرور و تعصب درباره پنج خواهر انگلیسی است که مادر آنان آروزی دیدن ازدواج آن ها را در سر می پروراند. در واقع داستان این فیلم حول اتفاقات رخ داده برای یکی از دختران خانم بنت به نام الیزابت می چرخد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> غرور و تعصب

فیلم غرور و تعصب - فیلم غرور و تعصب

در اواخر قرن هجدهم، خانواده بنت که شامل آقا و خانم بنت و پنج دخترشان به نام های جین، الیزابت، مری، کیتی و لیدیا است، ساکن روستایی در انگلیس می باشند. طبق قوانین حاکم بر آن زمان، از آنجایی که آقای بنت هیچ پسری ندارد، پس از فوت وی تمام دارایی او را پسر عمویش آقای کالینز به ارث خواهد برد. از اینرو خانم بنت در آرزوی دیدن ازدواج دخترانش قبل از فوت همسرش می باشد. 

فیلم غرور و تعصب - فیلم غرور و تعصب

خانواده بنت از حضور شخصی ثروتمند و البته مجرد به نام چارلز بینگلی در ملک بزرگ ندرفیلد آگاه می شوند. خانم بنت با تصور اینکه وی می تواند شوهر یکی از دخترانش شود، درخواست ملاقات همسرش با آقای بینگلی جهت آشنایی این دو خانواده را می نماید. پس از گذشت مدتی کوتاه آقای بینگلی جشنی باشکوه در ندرفیلد برگزار نموده و تمامی اهالی روستا را به آن جشن دعوت می کند. از اینرو خانم بنت پس از حضور در جشن درصدد معرفی دختران خود به آقای بینگلی بر می آید. آقای بینگلی به همراه خواهرش و یکی از دوستانش به نام آقای دارسی که فردی مغرور است، در ندرفیلد زندگی می کند. او با ملاقات دختران بنت، شیفته زیبایی دختر بزرگ آنان به نام جین شده و در تمام جشن به صحبت با او می پردازد. اما آقای دارسی به دلیل غرور خاص خود با هیچ شخصی در جشن معاشرت ننموده و از اینرو تمامی اهالی روستا با توجه به این رفتار وی او را شخصی متکبر و مغرور می خوانند.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> غرور و تعصب

فیلم غرور و تعصب 

در ادامه فیلم غرور و تعصب شاهد دعوت آقای بینگلی از جین برای صرف نهار در ندرفیلد خواهید بود. جین با نقشه مادرش به وسیله یک اسب در هوای طوفانی راهی ندرفیلد می شود. اما پس از رسیدن، به شدت بیمار شده و مجبور به ماندن در ندرفیلد تا بهبودی کامل می گردد. از طرفی الیزابت نیز برای مراقبت از وی به ندرفیلد رفته و اتفاقات جالبی برای او و آقای دارسی رخ می دهد تا اینکه ...

فیلم غرور و تعصب

نام فارسی: غرور و تعصب

نام لاتین: Pride & Prejudice

تاریخ انتشار: 11 سپتامبر 2005

امتیاز فیلم: 7.8/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحوه آمریکا و انگلستان

زبان فیلم: انگلیسی + زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 127 دقیقه

ژانر فیلم: درام | رمانتیک

کارگردان: Joe Wright

بازیگران: Keira Knightley، Matthew Macfadyen، Brenda Blethyn، Donald Sutherland، Tom Hollander، Rosamund Pike، Jena Malone، Talulah Riley، Carey Mulligan، Judi Dench
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه