حجم فایل: 1433MB نوع : حجمی قیمت: 16,793 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم طوفان جغرافیایی

فیلم طوفان جغرافیایی

فیلم طوفان جغرافیایی به کارگردانی دین دلوین در تاریخ 20 اکتبر 2017 انتشار یافت. داستان این فیلم درباره یک طراح ماهواره است که سعی بر نجات جهان از حوادث ناشی از ناسازگاری ماهواره های کنترل آب و هوا، دارد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> طوفان جغرافیایی1

فیلم طوفان جغرافیایی 

در ابتدای فیلم طوفان جغرافیایی شاهد رخ دادن حوادثی غیر طبیعی در سال 2019 خواهید بود. به طوریکه طوفان ها، گردباد ها، سیل ها و خشکسالی ها موجی از تخریب و بلایای طبیعی را به سیاره زمین روانه نمودند. این حوادث منجر به نابودی بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ و سواحل گردید. تنها در یک روز، موجی از گرما جان دو میلیون نفر از اهالی مادرید را گرفت. اما در همان لحظاتی که منجر به انقراض تقریبی انسان های کره زمین شده بود، تمام افراد دنیا برای نجات از این وضعیت با یکدیگر متحد شدند. دانشمندان با تلاش بسیار با ساختن شبکه ای از هزاران ماهواره که هر کدام تجهیزات پیشگیرانه ای را رها می نمودند، موفق به پیدا کردن راهی برای خنثی کردن طوفان ها شدند. مردم نام این شبکه را به یاد داستان پسر بچه ای هلندی که با انگشتش جلوی سوراخ سد را گرفته بود، Dutch Boy نهادند. تیم سازنده این شبکه ماهواره ای یا همان Dutch Boy توسط شخصی به نام جیک لاوسون هدایت می شد. اما پس از خنثی شدن تمامی حوادث توسط Dutch Boy، جیک لاوسون از سوی وزارت امور خارجه از Dutch Boy اخراج گردیده و برادرش مکس به عنوان جایگزین وی انتخاب شد.

فیلم طوفان جغرافیایی - فیلم طوفان جغرافیایی

در ادامه فیلم طوفان جغرافیایی شاهد گذشت 3 سال پس از این اتفاقات خواهید بود. در صحرای ریگی واقع در افغانستان چندین نیروی ارتش با صحنه عجیب یخ زدن روستایی در وسط این کویر، مواجه می گردند. این حادثه به دلیل نقص فنی یکی از ماهواره های واقع بر فراز افغانستان می باشد. رئیس جمهور اندرو پالما، برای رفع این مشکل، خواستار فرستادن شخصی مطمئن به ایستگاه فضایی بین المللی هواشناسی (ICSS)، می شود. از اینرو آنان جیک را برای انجام این ماموریت انتخاب نموده و پس از متقاعد کردن وی، او برای تحقیق به ICSS فرستاده می گردد تا اینکه ...

<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> طوفان جغرافیایی1

فیلم طوفان جغرافیایی - فیلم طوفان جغرافیایی

نام فارسی: طوفان جغرافیایی

نام لاتین: Geostorm

تاریخ انتشار: 20 اکتبر 2017

امتیاز فیلم: 5.4/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 109 دقیقه

ژانر فیلم: اکشن | علمی – تخیلی | هیجان انگیز

کارگردان: Dean Delvin

بازیگران: Gerard Butler، Jim Sturgess، Abbie Cornish، Alexandra Maria Lara، Daniel Wu، Amr Waked، Adepero Oduye، Ed Harris، Andy Garciaمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه