حجم فایل: 2437MB نوع : حجمی قیمت: 57,117 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم برادرم خسرو

فیلم برادرم خسرو

فیلم برادرم خسرو با سبکی درام به کارگردانی احسان بیگلری در تاریخ 20 اردیبهشت 1397 انتشار یافت. این فیلم تندیس جشنواره فیلم های ایرانی سوئد را از آن خود کرد و به عنوان یکی از فیلم های پر فروش شناخته شد. در این فیلم بازیگر معروف، شهاب حسینی در نقش خسرو هنر نمایی می کند.


فیلم برادرم خسرو - فیلم برادرم خسرو

داستان فیلم برادرم خسرو درباره مردی به نام خسرو بوده که از اختلال دو قطبی رنج می برد. از اینرو خواهرش ناهید به مراقبت از او می پردازد. اما خسرو به دلیل یک سری مسائل و مشکلات و هم چنین سفر ناهید، مجبور به ماندن مدت دو هفته در خانه برادرش ناصر می گردد. ناصر دندانپزشک بوده و به همراه همسرش که باردار است و فرزند پسرشان به نام شایان در خانه زندگی می کند. ناهید لیست تمامی قرص ها و ساعات مصرفشان را به ناصر داده و از او می خواهد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی با دکتر خسرو تماس بگیرند. خسرو که خود به نواختن ساز علاقه دارد، هنگام نواختن پیانو توسط شایان به تشویق وی می پردازد.

فیلم برادرم خسرو - فیلم برادرم خسرو

در ادامه فیلم برادرم خسرو مشاهده خواهید کرد که خسرو با پخش موسیقی با صدای بلند در صبح زود، تمامی اهالی خانه را از خواب بیدار کرده و آنان را به صرف صبحانه ای که میزش را به زیبایی چیده، دعوت می نماید. ناصر به دلیل نگرانی از بابت وضعیت خسرو به او اجازه خروج تنها از خانه را نداده و وی را با خود به مطبش می برد. در آنجا خسرو با همکار برادرش، دکتر رضایی به شوخی و گفت و گو می پردازد.

فیلم برادرم خسرو

در فیلم برادرم خسرو شاهد مهمانی همکاران ناصر در خانه اشان خواهید بود. در این مهمانی خسرو به دلیل زیاده روی در شوخی هایش موجب دلخوری برادرش ناصر می گردد. فردای آن شب، میترا همسر ناصر برای خرید با خسرو بیرون رفته و به دلیل مشغله کاری ناصر باید خودش به دنبال پسرش در کلاس موسیقی برود. از طرفی به دلیل شلوغی خیابان های اطراف کلاس موسیقی و مهارت پایین میترا در رانندگی، وی تصمیم می گیرد تا با تاکسی به آنجا برود. اما به اصرار زیاد خسرو، خودش تا کلاس موسیقی شایان به همراه خسرو رانندگی کرده و بدون هیچ گونه خطری پس از سوارکردن پسرش به خانه باز می گردند. اینکار وی به شدت مورد سرزنش ناصر قرار می گیرد تا اینکه ...


 

فیلم برادرم خسرو

نام فارسی: برادرم خسرو

نام لاتین: My Brother Khosrow

تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1396

امتیاز فیلم: 7.0/10 IMDb

محصول کشور: جمهوری اسلامی ایران

زبان فیلم: فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 91 دقیقه

ژانر فیلم: درام

کارگردان: احسان بیگلری

بازیگران: شهاب حسینی، هنگامه قاضیانی، ناصر هاشمی، بیتا فرهی، جواد یحیوی، تژاو یونس پور

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه