حجم فایل: 3112MB نوع : حجمی قیمت: 36,469 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم آموزش شش تکه کردن شکم Six Pack Shortcuts

این فیلم آموزشی زاييده افكار مايك چانگ است، او سرانجام پس از سالها تلاش خسته كننده و رژيم غذايي كه حاصلي نداشت، راز فيزيك شش تكه (شش تكه نمون شكم) را كشف كرد. چانگ به زاك مربي شخص اش باور داشت كه به او اصولي را معرفي كرد كه در نهايت او را به سمت ايجاد Six Pack Shortcuts سوق داد. چانگ آموخت‏ و در حال حاضر به ديگران ياد مي دهد كه اگر فردي هنوز چربي شكمش را كه مانع ديده شدن عضلات شكم است‏ از دست نداده باشد، تمرين هاي خاصي كه هدفشان عضلات شكم است (بسياري از افراد بيشتر زمان ورزش' >ورزش شان را براي انجام آن صرف مي كنند‏) بي فايده است. و از دست دادن چربي شكم نخستين گام براي رسيدن به شكم شش تكه است.

آیا تا به حال از درآوردن پیراهن خود در کنار استخر یا ساحل احساس خجالت کرده اید؟ از اینکه دچار اضافه وزن شده اید و عضلات شکمتان نافرم است احساس نا امیدی می کنید؟
مطمئنا شما روش های گوناگونی را برای آب کردن چربی های اضافه بدن خود، مخصوصا در ناحیه شکم انجام داده اید. دراز نشست و انواع ورزش' >ورزش ها بر روی عضلات شکم برای کاهش حجم چربی و نمایان شدن عضلات شش تکه شکم خود کرده اید.

تمرکز این مجموعه آموزشی روی ،یکی از بزرگترین مشکلات در زمینه بدنسازی، یعنی نمایان کردن عضلات شش تکه شکم است. این عضلات به دلیل محل قرارگیری و حالت آنها، نیاز به انواع تمرین های ورزشی دارد تا بتوانید به کمک آن، ابتدا بدن و چربی های خود را آماده کنید، چربی های اضافه را حذف کنید، سپس حجم عضله های شکم را به حد کافی بزرگ نموده و با خشک کردن، خطوط میانی آنها را نمایان کنید.
مجموعه Shortcut to SixPack با دیگر مجموعه های مشابه تفاوت دارد و در این زمینه تخصصی، می توان گفت که تا به حال هیچ مجموعه دیگری در بازار وجود نداشته است.
این مجموعه نه تنها راهی برای سیکس پک ساختن شکم است، بلکه روش هایی را برای نگاه داشتن تناسب اندام در اختیار شما قرار می دهد. همچنین در بخشی دیگر از مجموعه؛ رژیم های آشپزی را برای جلوگیری از پیدا کردن اضافه وزن مجدد خواهید دید.
با پیگیری مرحله به مرحله تمارین و رژیم های این مجموعه به صورت کاملا تضمینی تناسب اندام، حذف اضافه وزن، و به صورت خاص عضلات شکم فوق العاده زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه