حجم فایل: 937MB نوع : حجمی قیمت: 10,980 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم آموزشی CCIE

این مقطع بالاترین سطح آموزشی سیسکو در شاخه های مختلف می باشد. دارنده این مدرک دارای توانمندی های بسیار بالا در نصب و راه اندازی ، طراحی و پیاده سازی و مهم تر از همه Troubleshooting می باشد.چنین فردی پیچیده ترین سنایورهای شبکه را توانسته پیاده سازی و عیب یابی کند.
بنابراین از تجربیات این فرد می توان در طراحی و پیاده سازی سناریوهای بزرگ و پیچیده بهره برد.جهت دریافت این مدرک در دو آزمون نمره قبولی باید کسب کنیم. آزمون اول CCIE Written نام دارد.
آزمون CCIE همانند سایر آزمون های سیسکو توسط شرکت VUE برگزار می گردد که حدوداً بین 90 تا 110 سوال را باید در این آزمون پاسخ دهیم. آزمون دوم CCIE LAB می باشد.
امتحان LAB به دوبخش تقسیم می شود. بخش اول صرفاً Troubleshooting بوده و مدت آن دوساعت می باشد .
بخش دوم به پیاده سازی یک سناریو اختصاص داده می شود و 6ساعت به طول می انجامد. جهت قبولی در این آزمون علاوه برداشتن دانش مورد نیاز ، باید توانایی پیاده سازی و Troubleshooting سناریوهای پیچیده را داشته باشید. دوره آموزش CCIE علاوه بر انتقال دانش موردنیاز به شما با ارائه سناریوهای مختلف تحت نظر مدرس CCIE مجرب راه را برای شما سهل و ساده می نماید. در عصر شبکه جهت یادگیری و آمادگی آزمون CCIE R&S در دو کلاس باید شرکت کنیم:

- CCIE LAB 1 - CCIE LAB 2

در طی این دو دوره کلیه مطالب CCIE Written و CCIE LAB در قالب 20 سناریو آموزش داده می شود این دوره تخصصی ترین دوره آموزش سیسکو در عصر شبکه بوده و تنها برگزار کننده آن در ایران نیز عصرشبکه میباشد. در کلاس های CCIE LAB عصرشبکه هر دو دانشجو، با یک CCIE Rack تمرین می کنند.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مستند گشتاپو
  2. بازی Easter Eggztravaganza 2
  3. کارتون دیوانه بازی در ماداگاسکار
  4. انیمیشن همسایه من Totoro
  5. بازی Trade Mania 2
  6. بازی The Secret of the Nautilus
  7. بازی Virtual Families 2 Our Dream House
  8. بازی Vampire Legends The True Story of Kisolova
  9. بازی Vampire Secrets: Eternal Love
  10. بازی Viking Brothers