حجم فایل: 1935MB نوع : حجمی قیمت: 22,676 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم آرزوی مرگ

فیلم آرزوی مرگ

فیلم آرزوی مرگ با ژانری اکشن و هیجان انگیز، به کارگردانی Eli Roth در تاریخ 2 مارس 2018 انتشار یافته و به عنوان نسخه ششم از سری فیلم های آرزوی مرگ شناخته شده است. داستان این فیلم درباره دکتری اهل شیکاگو به نام پائول کرسی می باشد که قصد گرفتن انتقام از سارقان خانه اش را دارد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> آرزوی مرگ1

فیلم آرزوی مرگ

فیلم آرزوی مرگ از آنجایی آغاز می شود که دختر دکتر کرسی به نام جردن، موفق به قبولی در کالج می گردد. دکترکرسی به عنوان یک جراح در بیمارستان شیکاگو مشغول به کار می باشد. هنگامی که خانواده کرسی به همراه برادر پائول به نام فرانک برای جشن قبولی جردن به یک رستوران می روند، فرانک از پائول مبلغی پول را قرض گرفته تا بدهی خود به شخصی به نام میگوئل را پرداخت نماید. از اینرو فرانک کلید ماشین پائول را به عنوان پرداخت بدهیش به میگوئل می دهد. میگوئل حین رفتن به سمت ماشین، متوجه مکالمات خانواده کرسی و فرانک درباره قرار شام به مناسبت تولد پائول در چهارشنبه شب می گردد. پس وی از آدرس خانه او که در GPS ماشینش ثبت شده بود، عکس می گیرد.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> آرزوی مرگ1

فیلم آرزوی مرگ - فیلم آرزوی مرگ

در ادامه فیلم آرزوی مرگ شاهد لغو برنامه شام به دلیل درخواست ناگهانی حضور پائول در بیمارستان خواهید بود. از طرفی سه مرد به قصد سرقت از خانه پائول در همان شب به آنجا می روند. همسر پائول به نام لوسی، متوجه وجود افرادی در خانه اش می شود. از اینرو او و جردن با سارقان درگیر شده و مورد اصابت گلوله قرار می گیرند. پائول در بیمارستان متوجه می شود که بر اثر حادثه ای که آن شب در خانه اش رخ داده، همسرش درگذشته و دخترش نیز به کما رفته است. کارآگاه کوین رینز، یکی از افسران این پرونده بوده و با تحقیقات زیادی سعی بر یافتن سارقان خانه پائول را دارد. اما پائول که متوجه عدم توانایی پلیس در حل این پرونده می گردد، تصمیم به یافتن سارقان و گرفتن انتقام از آنان می گیرد. از اینرو به یادگیری نحوه تیراندازی پرداخته تا بتواند به تنهایی عدالت را در شهر برقرار سازد تا اینکه ...

فیلم آرزوی مرگ - فیلم آرزوی مرگ

نام فارسی: آرزوی مرگ

نام لاتین: Death Wish

تاریخ انتشار: 2 مارس 2018

امتیاز فیلم: 6.4/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: انگلیسی با زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 107 دقیقه

ژانر فیلم: اکشن | جنایی | درام

کارگردان: Eli Roth

بازیگران: Bruce Willis، Vincent D’Onofrio، Elisabeth Shue، Dean Norris، Kimberly Eliseمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه