حجم فایل: 1280MB نوع : حجمی قیمت: 15,000 ریال افزودن به سبد خرید


فیلم آب های کم عمق

فیلم آب های کم عمق

فیلم آب های کم عمق با ژانری ترسناک که توسط ژاومه کویت-سرا کارگردانی شده، در تاریخ 24 ژوئن 2016 انتشار یافت. داستان این فیلم درباره یک دانشجوی پزشکی به نام نانسی آدامز بوده که به ساحلی واقع در مکزیک سفر کرده و اتفاقات زیادی را در این ساحل تجربه می نماید.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> آب های کم عمق

 

فیلم آب های کم عمق - فیلم آب های کم عمق

فیلم آب های کم عمق از آنجایی آغاز می گردد که پسر بچه ای در کنار ساحل، دوربین کوچکی را پیدا کرده و پس از مشاهده فیلم ضبط شده آن، متوجه کشته شدن صاحب دوربین توسط کوسه ای در اعماق دریا می گردد. در ادامه این فیلم جذاب شاهد رفتن نانسی آدامز به ساحلی که مادرش در هنگام بارداری وی، به آنجا سفر کرده، خواهید بود. دوست نانسی برخلاف قرارشان از آمدن به این سفر امتناع نموده و از اینرو نانسی به تنهایی به این ساحل زیبا و مخفی می رود. او ساعت ها در ساحل مشغول موج سواری با دو فرد دیگر واقع در آنجا می گردد. نانسی برای استراحت به ساحل بازگشته و با خواهرش کلویی از طریق تماس ویدئویی ارتباط برقرار می کند. او در حین صحبت با خواهرش، متوجه حضور پدرشان شده و با او نیز به مکالمه می پردازد. پدر نانسی از او درخواست ادامه تحصیل در همان رشته پزشکی که به دلیل مرگ مادرش آن را رها نموده، می کند. اما با مخالفت شدید نانسی رو به رو می شود.


<a href='http://118file.com/list.aspx?cat=68772&key=film' target='_blank' title='فیلم' >فیلم</a> آب های کم عمق

فیلم آب های کم عمق - فیلم آب های کم عمق

در ادامه فیلم آب های کم عمق شاهد موج سواری دوباره نانسی به تنهایی در دریا خواهید بود. وی در حین موج سواری با جسد نهنگی شناور بر روی سطح آب مواجه می شود. اما هنگام فرار از آن جسد، پای او توسط یک کوسه زخمی می گردد. از اینرو نانسی خود را به بالای جسدی که چندی پیش مشاهده کرده بود، می رساند. حال وی با پایی زخمی، تنها در میان دریای جزیره ای مخفی گیر افتاده است و باید راهی برای نجات از این وضعیت و البته کوسه ی موجود در اعماق دریا که به دنبال راهی برای شکار وی می باشد، پیدا نماید. 

فیلم آب های کم عمق 

نام فارسی: آب های کم عمق

نام لاتین: The Shallows

تاریخ انتشار: 24 ژوئن 2016

امتیاز فیلم: 6.3/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان فیلم: انگلیسی + زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش فیلم: 86 دقیقه

ژانر فیلم: ترسناک | درام | هیجان انگیز

کارگردان: Jaume Collet-Serra

بازیگران: Blake Lively، Oscar Jaenada، Angelo Josue Lozano Corzo
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه