حجم فایل: 3461MB نوع : قیمتی قیمت: 324,000 ریال افزودن به سبد خرید


عطرسازی در خانه

درباره آموزش عطر سازی در خانه

یکی از معیار هایی که به انسان شخصیت می دهد، ویژگی های ظاهری اوست که خوشبویی و خوش لباسی از مهم ترین معیار های آن می باشد. از این رو بسیاری به دنبال خرید یک عطر با رایحه ای شیک، جذاب و خاص می باشند. وبسایت 118 فایل با مجموعه آموزش عطرسازی و اسانس های گیاهی که دارای بیش از 4 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی  بوده که شامل آموزش کامل و قدم به قدم عطر سازی در منزل می باشد را برای شما مشتری گرامی فراهم آورده تا بتوانید عطر با رایحه موزد نظر خود را در منزل ساخته و از آن لذت ببرید. مجموعه عطر سازی توانسته با استفاده از گیاهان مختلف مانند شاهدانه و عطرسازی از طریق میوه ها ، عطر و ادکلن های خاصی را مورد سلیقه شما در قالب آموزش عطر سازی در خانه ارائه دهد. مجموعه عطرسازی شما را با انواع عطرها و طریقه ساخت آنها، طبیعی و مصنوعی بودن عطرها، عطرسازی تحت عنوان ادو تویلت و ادوپرفرم و چگونگی ساخت آنها آشنا می کند، همچنین در مجموعه آموزش عطر سازی در خانه، اسانس گیری از چوب و نحوه خراش آن به طور کامل توضیح داده شده است. نحوه تصویربرداری مجموعه عطرسازی و اسانس گیری به گونه ایست که کامل متوجه مواد مورد استفاده شده می شوید و هیچ جای شکی برای شما مشتری عزیزی که میخواهید در منزل عطرسازی کنید، وجود نخواهد داشت. ازدیگر مزیت های این پکیج، فیلم هایی است که به صورت عکس به عکس ارائه شده تا زمان یادگیری را سرعت بخشد، همچنین نام هر ماده که از آن استفاده میکند را روی صفحه نمایش می دهد. مجموعه آموزش عطر سازی در خانه نحوه اسانس گیری از راه های مختلفی از جمله تقطیر بخار و ترکیب ماده های مختلف را آموزش داده است.


مجموعه آموزش عطر سازی در خانه برا چه کسانی مناسب است؟

آموزش های مجموعه عطر سازی در خانه از صفر تا صد نحوه عطرسازی و اسانس گیری را قدم به قدم به شما ارائه می دهد از این جهت میتوان گفت که مجموعه آموزش عطر سازی در خانه برای تمامی کسانی که علاقمند به شروع فعالیت در زمینه عطرسازی هستند، مناسب می باشد.


درپایان مجموعه آموزش عطر سازی در خانه چه اتفاقی می افتد؟

شما در پایان مجموعه عطر سازی در خانه ضمن آشنایی با عطرهای طبیعی و مصنوعی و تفاوت آنها نسبت بهم و توانایی تشخیص ادوکلن و ادوتویلت و ادوپرفوم از هم دیگر، با مواد تشکیل دهنده انواع عطرها و شیوه تهیه ی آنها و آشنایی با نوت ها، چگونگی اسانس گیری از گیاهان و روشهای آن ازجمله تقطیر، روش خراش و فشار و تیغ زدن و استخراج به روش دی اکسید کربن آشنا خواهید شد. در پایان مجموعه عطر سازی در خانه شما شناخت کاملی نسبت به برترین گیاهانی که برای عطرسازی مناسب هستند خواهید داشت همچنین نحوه اسانس گیری از مرکباتی مانند پرتغال، لیمو، تمشک، انواع گل و گیاه، اسانس گیری از ادویجاتی  مانند وانیل نیز فراخواهید گرفت. لازم به ذکر است که در مجموعه آموزش عطر سازی در خانه شما شیوه ساخت عطر چوب، ساخت ادوکلن، ادوپرفوم ،ادوتولت را با بیانی شیوا و قدم به قدم آموزش خواهید دید.


بازار کار عطرسازی و اسانس گیری

خب احتمال اینکه شما مجذوب حرفه عطرسازی شده باشید بسیار زیاد است زیرا کار جذاب، ساده و البته پردرآمدی است، اما شاید برای شما هم پیش بیاید که بخواهید درباره بازارکار عطر سازی در خانه در بازار حال حاضر تحقیق کنید، خب اگر شما بخواهید وارد بازار عطرسازی شوید، ابتدا باید علاقه نشان داده و بدانید که راز موفقیت در ماندگاری همین علاقه به حرفه می باشد. شرکت های بزرگی که در زمینه ساخت عطر فعالیت میکنند و شهرت دارند را میتوان به اودا، شانل، بولگاری، جیوانچی، لاپرلا و لاگوست اشاره کرد که شما میتوانید با تحصیل در رشته عطرسازی که در اکثر کشورهای خارجی از جمله فرانسه که برترین کشور ساخت عطر و ادوکلن بوده تحصیل کنید و در این شرکت ها شروع به کار کنید، همچنین میتوانید سفارشات مشتری ها را گرفته و بر اساس سلایقشان، عطر مورد نظرشان را بسازید. درآمد تحت عنوان عطرسازی در ابتدا شاید مورد دلخواه شما نباشد ولی اگر بتوانید خود را در بازار نگه دارید میتوانید به درآمد های بزرگی در سطح مبتدی چیزی حدود 1800 یورو و عطرسازی حرفه ای که درآمد آن حدود10000 یورو برسید، البته توجه داشته باشید که این ارقام برای تولیداتی که نه فقط در داخل کشور، بلکه برای صادرات آن به کشورهای دور و نزدیک گفته شده است. به روایتی شما میتوانید عطرسازی حرفه ای را در مدرسه های عطرسازی فرابگیرید که یکی از بنام ترین آن ها دانشکده عطرسازی گراس در فرانسه است که آماده پذیرش افراد از سراسر جهان بوده و آموزشی با کیفیت با زبان انگلیسی ارائه می دهد که دوره بین المللی عطرسازی و ارزیابی را در مدت 18 ماه تحصیل و شش ماه کارآموزی می باشد.

سرفصل های آموزشی مجموعه عطرسازی و اسانس گیری

•عطرسازی

•آشنایی با عطر طبیعی و مصنوعی

•خانواده عطرها

•موادتشکیل دهنده عطر

•اسانس گیری از گیاهان

•روش های اسانس گیری از گیاهان

•مهمترین گل ها و گیاهان در صنعت عطرسازی

•اسانس گیری و ساخت عطر از گل ها و گیاهان عطری

•اسانس گیری ادویه ها

•عطرسازی چوبی

•آموزش ساخت ادوکلن

•آموزش ساخت ادو پرفوم

•آموزش ساخت ادوتویلت
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه