حجم فایل: 2744MB نوع : حجمی قیمت: 32,156 ریال افزودن به سبد خرید


صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی

صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی

صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی مجموعه ی ترفندهایی است که می تواند برای استفاده ی مجدد از بطری های پلاستیکی نوشابه، آب و نوشیدنی های دیگر استفاده شود. صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی را می توان کاربردهای مختلفی دانست که با استفاده از برش، تغییر شکل یا اتصال بطری ها به دست می آید. این کاربردهای شگفت انگیز که احتمالا از اغلب آن ها بی خبر هستید، می تواند زندگی روزمره را ساده تر کند.


صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی

صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی شامل استفاده های تزیینی، روزمره و کاربردی با استفاده از بطری های پلاستیکی است که روزانه تعدادی زیادی از آن ها را بدون توجه به استفاده های بالقوه ی فراوان دور می اندازیم. استفاده از وسایل دورریز پلاستیکی مخصوصا بطری ها که بیشترین حجم آن را تشکیل می دهند، می تواند علاوه بر بهره مندی از کاربردها و زیبایی های بی شمار، به حفظ طبیعت و محیط زیست نیز کمک شایانی نماید. هر کدام از بخش های ویدئوی آموزشی صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی موارد متنوعی را پوشش می دهد، مثلا در بخش کاربردی می توان به ساخت طناب، جاروبرقی، پایه ی عکس و دستگاهی برای ماهی گیری از بطری های بلااستفاده اشاره داشت. صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی در کارهای تزیینی می تواند برای ساخت لامپ، عروسک و وسایل دکوری مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر کارهایی که در صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی خواهید دید و در نگاه اول غیرممکن به نظر می آید، ساخت اسپینر، شارژر، سیم پیچ، ذره بین، سنباده ی بادی، نخ پلاستیکی و قلم مو است.


صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی

ویدئوی آموزشی صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی، مجموعه ای به طول حدودا 3 ساعت (172 دقیقه) می باشد که تمام آموزش های آن با معرفی وسایل مورد نیاز و سپس نشان دادن دقیق مراحل ساخت انجام می شود. این فیلم کاملا گویا و آموزش های آن تصویری و واقعی است تا همه ی مخاطبن در هر سنی بتوانند از آن استفاده کنند. به دلیل نمایش کامل صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی و تمرکز بر اجرا و عمل به جای تئوری، صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی برای همه حتی کسانی که تجربه ی زیادی در ساخت وسایل ندارند مناسب است. همین حالا می توانید این فیلم را که توسط وب سایت 118file.com در اختیار شما قرار گرفته است سفارش دهید و با صد راه خلاقانه برای استفاده ی مجدد از بطری پلاستیکی آشنا شوید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه